Aromaterapia – skuteczny sposób na pozbycie się stresu, bólu głowy, poprawę nastroju i zapobieganiu chorobom

Data: 01.20.2023
Kategorie: Bez kategorii

Prozdrowotne działanie aromaterapii znane jest człowiekowi od tysięcy lat. Naturalne olejki eteryczne stosowali dawni uzdrowiciele na wiele dolegliwości. Olejki zawierają nie tylko esencję rośliny, ale również jej właściwości lecznicze. Ta jedna z popularniejszych terapii naturalnych przetrwała do naszych czasów i z powodzeniem zbiera coraz większe grono zwolenników.

Do stworzenia swojej apteczki olejków eterycznych proponujemy ci sięgnąć po nasze publikacje. Zawierają cenne wskazówki i niezbędną wiedzę dotyczącą prozdrowotnych właściwości olejków. Aromaterapia jest świetnym sposobem na obniżenie stresu i stanów depresyjnych. Pomaga w leczeniu takich dolegliwości, jak migrena, przeziębienie czy katar. Działa wzmacniająco na organizm i zapobiega rozwijaniu się chorób. Olejki mają również właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i oczyszczające powietrze.

Warto dodać, że olejki eteryczne bez problemu możesz stosować również w formie kąpieli leczniczych. Taka kuracja pomoże ci usunąć toksyny z organizmu, wspomoże odchudzanie i doda energii na resztę dnia.

Poznasz nasze książki o aromaterapii:

Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii Apteczka olejkow eterycznych Eric Zielinski Sabrina Ann Zielinski Lecznicza moc olejków eterycznych i aromaterapii. Skutecznie usuń przeziębienie, bóle głowy, stany zapalne, popraw nastrój i zapobiegaj chorobom autoimmunologicznym – dr Eric Zielinski Aromaterapia dla kazdego Iwona Konopacka Brud Wladyslaw Brud

ZAPISZ SIĘ