Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii

Wielka księga zawierająca ponad 800 naturalnych przepisów dla wzmocnienia zdrowia i odporności, poprawy urody, oczyszczenia domu i pracy

  • ISBN: 978-83-8272-212-3;
  • Cena katalogowa: 299.00 zł;
  • Ilość stron: 1040;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 16,5 x 24;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

„Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii” to światowy bestseller oparty na medycynie naturalnej, który w końcu dostępny na polskim rynku! 

To jedyne tak kompletne kompendium, dotyczące terapii naturalnych, olejków eterycznych i aromaterapii, które pojawiło się na polskim rynku. Długo wyczekiwane i nareszcie dostępne! Nowe, rozszerzone wydanie polskiego bestsellera Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii, w którym znajdziesz opisy olejków eterycznych na każdą okazję. A także do każdego zastosowania, jakie mógłbyś sobie wyobrazić. Nie tylko na odzyskanie zdrowia, eliminację chorób i uciążliwych dolegliwości. Ale również na pozbycie się cellulitu, pielęgnację twarzy i ciała, zdrową skórę czy relaks. Książkę wzbogacono o olejki zapewniające skuteczną ochronę przed wirusami i bakteriami oraz wszelkimi toksynami. Odkryjesz w niej również remedium na problemy emocjonalne i stres. A nawet owsiki, pchły oraz kleszcze czy odstraszanie owadów.

Odkryj wiele korzyści płynących z medycyny naturalnej i aromaterapii w książce jednego ze światowych autorytetów w tej dziedzinie

Ta pozycja została opracowana przez guru olejków eterycznych i aromaterapii – Valerie Ann Worwood, która posiada tytuł doktora medycyny komplementarnej. Dodatkowo konsultantka koncernów kosmetycznych oraz promotorka licznych bestsellerów z dziedziny medycyny naturalnej. To znana na całym świecie aromaterapeutka, refleksolog oraz była przewodnicząca Międzynarodowej Federacji Aromaterapeutów (The International Federation of Aromatherapists). Twórczyni Aroma-Genera®, systemu aroma-psychologii osobowości i dobrego samopoczucia emocjonalnego. Opiera się on na aromatach, którego naucza na całym świecie, głównie w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Najczęściej cytowana specjalistka od aromaterapii i terapii naturalnych na świecie. I jedna z wiodących światowych autorytetów w tej dziedzinie. Prowadzi badania nad aromaterapią oraz jej wpływem na endometriozę oraz niepłodność. Dodatkowo wygłasza prelekcje na całym świecie na temat korzyści płynących z aromaterapii i olejków eterycznych.

Ponad 800 przepisów na zdrowie, pielęgnację twarzy i ciała, a także czysty, pachnący dom w jednej książce!

W tym obszernym kompendium znajdziesz ponad 800 oryginalnych i naturalnych przepisów na aromatyczne mieszanki. Do większości z nich wykorzystasz zaledwie kilka łatwo dostępnych olejków. Korzystając z ponad 20-letniego doświadczenia autorki, będziesz mógł już sam przygotować olejek idealnie dopasowany do twoich potrzeb i terapii. Autorka podpowie ci, jakie olejki eteryczne są najbezpieczniejsze dla dzieci. I w jaki zróżnicowany sposób można wykorzystywać je na co dzień. Przekonasz się, że olejki można stosować przy wielu dolegliwościach w pełni naturalnie i całkowicie bezpiecznie. Zarówno przeciwko grypie, na migrenę, grzybicę czy łuszczycę. A niektóre z nich warto wykorzystać również jako np. środki do polerowania, czyszczenia, jak też płyny do płukania ubrań i odświeżacze powietrza.

Jakie olejki eteryczne na urodę, zdrową skórę, a jakie na wirusy i bakterie czy eliminację chorób? 

Jeśli cierpisz na biegunki, często się przeziębiasz lub masz po prostu spierzchnięte wargi – w tej książce znajdziesz specjalne olejki dla siebie. Począwszy od bólu głowy poprzez infekcje ucha po bóle zębów. A także na cellulit, poprawę metabolizmu czy pracę jelit. Jest tu mnóstwo nowych, różnorodnych przepisów na mieszanki z naturalnych olejków eterycznych. Publikacja zawiera także receptury na hydrolaty, własne perfumy, olejki do stosowania w kuchni. Nie zabrakło też takich, które chronią przed wirusami i bakteriami, zapewniają spokój i relaks. Będziesz zachwycony działaniem olejków, a różnorodność ich zastosowań sprawi, że bez problemu poradzisz sobie z każdą dolegliwością. Ich skuteczność możesz sprawdzić na sobie, jak i na domowych pupilach. Zaprezentowane przez autorkę olejki są doskonale dostosowane do potrzeb osób w każdym wieku. Od dzieci po seniorów, od sportowców po pracowników biurowych, od kobiet w ciąży po matki karmiące. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo odkryje wykorzystanie olejków eterycznych w zabiegach kosmetycznych czy spa. Pozna także mieszanki do pielęgnacji skóry, włosów oraz dla domu i zwierząt.

Olejki eteryczne dla relaksu i zdrowia

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ