Jak samodzielnie usunąć z organizmu metale ciężkie

Skuteczne sposoby na pokonanie zmęczenia, bezsenności, niepokoju, mgły mózgowej i przedwczesnego starzenia

  • ISBN: 978-83-8168-970-0;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 200;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Katarzyna Masłowska
Paweł Uklejski
0
0

Zmęczenie, stany zapalne czy alergie – ich przyczyną może być przewlekłe zatrucie metalami ciężkimi

Trapią cię choroby i dolegliwości, których przyczyny nie może odkryć żaden lekarz? Nie skutkują żadne terapie? Szukasz skutecznych sposobów na stres? Dzięki informacjom zawartym w tej książce dowiesz się, że depresja, zmęczenie, bezsenność, niepokój, mgła mózgowa, stany zapalne, osłabienie, alergie, problemy z nadciśnieniem, wątrobą i układem trawiennym oraz inne choroby przewlekłe bardzo często wiążą się z zatruciem organizmu toksynami. Jak to możliwe? Groźne metale ciężkie znajdują się nie tylko w wodzie, którą pijesz prosto z kranu, ale też w powietrzu i glebie. Duże stężenie ołowiu, rtęci, kadmu czy arsenu występuje też w rybach czy warzywach, które codziennie stosujesz w swojej diecie. A może masz pozostałości z młodszych lat w postaci „srebrnych plomb”, których aż 50% składu stanowi toksyczna rtęć? Autor przez długi czas studiował wpływ toksyn na zdrowie. Teraz, w czytelny sposób przekaże ci informacje o tym, jak dostają się one do organizmu i jak usunąć z organizmu metale ciężkie.

metale ciężkie w organizmie
Jak samodzielnie usunąć metale ciężkie z organizmu. Dowiedz się, które z nich są najberdziej szkodliwe i jak dostają się do twojego ciała. Fot. Pixabay

Zatrucie metalami ciężkimi – przeprowadź profesjonalne testy krwi, włosów i moczu

Wiedza o tym, ile metali ciężkich znajduje się w twoim organizmie, może być pomocnym odkryciem. Te informacje mogą przyczynić się do skuteczniejszego leczenia twoich chorób, które pozornie nie wydają się związane z dużą zawartością metali ciężkich w organizmie. Dla każdego, kto ciągle boryka się z problemami zdrowotnymi (bez solidnej diagnozy), może to być moment olśnienia! Dostępnych jest kilka rodzajów badań na obecność metali ciężkich. Najczęściej opierają się one na próbkach włosów, krwi i moczu. Dzięki praktycznym i rzetelnym informacjom zawartym w tej książce, dowiesz się, jakie rodzaje badań możesz wykonać oraz jak je interpretować. Uzyskane informacje pomogą ci w zaplanowaniu skutecznej detoksykacji i właściwego leczenia. Oczyszczanie organizmu okaże się prostsze niż myślisz.

Przeprowadź prosty i skuteczny detoks – dowiedz się, jak usunąć z organizmu metale ciężkie i zainwestuj w zdrowe odżywianie

Toksyczne substancje zwykle kumulują się w naszym organizmie powoli. Jak trafnie ujmuje to uznana lekarka, dr Sherry Rogers: „Nieważne, jak się nazywa twoja choroba, ona ZAWSZE wiąże się z toksycznością”. Dlatego też Autor podpowie ci, jak obserwować swoje otoczenie, aby w jak najmniejszym stopniu narażać się na ekspozycję metali ciężkich. Zatrucie nimi może być związane ze skażeniem środowiska. Z zanieczyszczonego otoczenia toksyczne związki dostają się do żywności – głównie ryb i roślin. Uznajemy, że te rodzaje pokarmów stanowią podstawę zdrowego odżywiania. Nie podejrzewamy nawet, że mogą być źródłem niebezpiecznych toksyn. Niestety, żaden dostawca ryb, warzyw czy owoców nie jest zobowiązany do testowania produktów pod kątem obecności metali ciężkich. Stąd musisz być czujny i dbać, aby kupować tylko zdrową żywność ze sprawdzonych źródeł. Autor podpowie ci, gdzie jeszcze kryją się toksyny i jak uważnie czytać etykiety wszystkich produktów, aby zminimalizować ryzyko przewlekłego zatrucia. Usuwanie toksyn z organizmu za pomocą porad autora i diety oczyszczającej stanie się niezwykle proste.

dieta oczyszczająca
Usuwanie toksyn z organizmu za pomocą porad autora i diety oczyszczającej stanie się niezwykle proste. Fot. Pixabay

Jak usunąć z organizmu metale ciężkie? Poznaj 6 kanałów detoksu i sposoby na oczyszczanie organizmu

Metale ciężkie są wszechobecne. Bardzo trudno ich całkowicie uniknąć. Jeśli twój organizm funkcjonuje prawidłowo i samodzielnie się oczyszcza, nie masz powodów do niepokoju. Nawet jeśli groźne metale ciężkie są w twoim otoczeniu, organizm sprawnie sobie z nimi poradzi. Jednak wraz z wiekiem i postępującymi chorobami, metale ciężkie zaczynają się w organizmie niebezpiecznie kumulować.

Zdrowy sen jest jednym z kluczowych elementów detoksu organizmu. Fot. Depositphotos

Aby pokonać ból i dolegliwości, zastosuj polecane przez Autora 6 kanałów detoksu. Nie tylko dowiesz się, jak oczyścić płuca, skórę, nerki, układ limfatyczny, układ pokarmowy czy wątrobę, ale poznasz zbawienną rolę snu i suplementów diety w tej domowej terapii. Znajdziesz też bardzo proste sposoby na stres. W tym poradniku znajdziesz proste środki zaradcze do samodzielnego stosowania: zdrowe odżywianie, suplementy diety, zalecenia dotyczące stylu życia, które pomogą ci w unikaniu metali ciężkich w codziennym życiu. Znajdź skuteczne sposoby na usuwanie toksyn z organizmu.

Metale ciężkie – zastosuj skuteczny detoks i odzyskaj zdrowie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ