Koniec z migreną

Program żywieniowy definitywnie eliminujący bóle głowy i stany zapalne

  • ISBN: 978-83-8168-150-6;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Monika Muszyńska
0
0

Nieprzewidywalna migrena

Migrena jest to proces zachodzący w mózgu, który po uaktywnieniu może wywoływać mnóstwo symptomów. Wśród nich należy wymienić: otępienie, mrowienie, zaburzenia widzenia, nudności, wymioty, zawroty głowy, zmęczenie i bóle głowy. Choć migreny zwalają nas z nóg i sprawiają, że czujemy się okropnie, chyba najgorsze w nich jest to, że nie da się ich przewidzieć. Gdybyśmy tylko wcześniej wiedzieli, kiedy zamierzają uderzyć i na jak długo, wtedy moglibyśmy dostosować do nich życie. Najbardziej na naszej psychice odbija się to, że tak naprawdę nie wiemy, czy następnego dnia będziemy w formie czy nie. To sprawia, że większość osób cierpiących na migrenowy ból głowy żyje w stanie permanentnego lęku.

Migrena z aurą

U wielu osób ból migrenowy poprzedza występowanie aury, która może przybierać wiele form. Zaburzeniom wzrokowym najczęściej towarzyszą zaburzenia odczuwania jak mrowienie twarzy czy ręki. Ale oprócz tego, występują też takie objawy jak tymczasowe zaburzenia mowy, osłabienie kończyn, podwójne widzenie, zawroty głowy, a nawet całkowity paraliż czterokończynowy. Ważne jest jednak to, że te wszystkie zaburzenia neurologiczne są zawsze tylko tymczasowe i ustępują po 20-45 minutach.

Książka, która przywraca migrenowcom nadzieję

W tej publikacji neurolog, w przeszłości również cierpiący na migreny, oferuje czytelnikom rewolucyjne lekarstwo dietetyczne, które zadziałało w jego przypadku oraz u jego licznych pacjentów. Chodzi o dietę o niskiej zawartości pszenicy, cukru i przetworzonej żywności. Ponadto jadłospis powinien być bogaty w organiczne, wysokobiałkowe produkty zwierzęce. Książka analizuje także związek pomiędzy stanami zapalnymi, dietą i migrenami oraz zawiera 21-dniowy plan posiłków. Przestrzegając tego łatwego planu odżywiania możesz cieszyć się życiem wolnym od objawów migreny.

Skorzystaj z doświadczenia specjalistów

Doktor Josh Turknett w 2001 roku ukończył Emory School of Medicine. Jest specjalistą neurologiem oraz zajmuje się badaniami klinicznymi na polu migreny, udarów, choroby Alzheimera i Parkinsona. W Atlancie prowadzi prywatną praktykę neurologiczną, do której zgłasza się wielu pacjentów i już dwa razy portal www.vitals.com uznał go za jednego z najlepszych lekarzy w Stanach Zjednoczonych. Jenny Turknett ma doświadczenie w pieczeniu, obsłudze gastronomicznej i planowaniu imprez. Obecnie pracuje jako freelancerka i pisze o jedzeniu, a także jest krytykiem kulinarnym dla Atlanta Journal-Constitution.

Miej migrenę z głowy!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ