Odblokuj moc swoich genów – epigenetyka w praktyce

Jak wykorzystać własne DNA do pokonania chorób i spowolnienia procesów starzenia

  • ISBN: 978-83-8272-661-9;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 288;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20x5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
30
0

Dlaczego niektórzy z nas zapadają na ciężkie choroby, a inni cieszą się nieskazitelnym zdrowiem?

Genetyka to niezwykle fascynujący temat. Dzięki tej dziedzinie nauki możemy krzyżować różne gatunki roślin. Wytwarzamy antybiotyki, żywność modyfikowaną, a nawet wykorzystujemy ją w kryminologii i medycynie. To właśnie geny odpowiadają za nasze zdrowie, predyspozycje do niektórych chorób, wielkości mózgu, inteligencję czy talenty. Czy wiedziałeś, że możesz zastosować genetykę w praktyce, aby uwolnić się od np. choroby autoimmunologicznej przekazywanej z pokolenia na pokolenie? W tej publikacji Autor, będący cenionym specjalistą z zakresu epigenetyki udowadnia, że każdy z nas może cieszyć się zdrowiem przez długie lata bez leków i wizyt w gabinecie lekarskim. Dowiesz się, co to jest kod genetyczny, a także jak naprawić DNA, dzięki czemu pozbędziesz się stanów lękowych, depresji, poprawisz pamięć i powstrzymasz starzenie. Przekonaj się, jaką moc kryje genetyka w praktyce!

Co to jest kod genetyczny i jak możesz naprawić DNA? Poznaj genetykę w praktyce

Najprościej rzecz ujmując – kodem genetycznym nazywamy zbiór informacji o nas samych. To w nim zapisane jest nasze prawdzie „ja”. To prawdziwa baza danych, w której możemy znaleźć, jaki kolor oczu może mieć twój potomek. Genetyka bada również zależność między wysokim ilorazem inteligencji a wielkością mózgu, genetyczne skłonności do bardziej rozbudowanej i większej muskulatury u niektórych osób, a nawet na podstawie badań na genach jesteśmy w stanie zlokalizować naszych dawno zmarłych przodków. Aby lepiej zrozumieć korzyści płynące z genetyki, sięgnij po tę książkę. Autor w przystępny sposób wyjaśnia jej skomplikowaną strukturę i przedstawia szereg porad m.in. jaką dietę stosować, jakie ćwiczenia wykonywać, a nawet, jaką znaleźć pracę zgodną z twoimi genami.

Genetyka w praktyce to twój klucz do poprawy pamięci, lepszego snu, cofnięcia skutków starzenia i odpowiedź na pytanie, jak szybko schudnąć

Dzięki odblokowaniu mocy swoich genów możesz tworzyć niezwykłe rzeczy, osiągnąć sukces zawodowy lub odkryć ukryte talenty. Stosując się do zaleceń Autora skutecznie, poprawisz pamięć, a nawet cofniesz negatywne skutki starzenia. W ten sposób przez długie lata będziesz mógł cieszyć się ze zdrowego mózgu i jasności umysłu. Oprócz tego zauważysz znaczącą poprawę swojego snu oraz większy przypływ energii w ciągu dnia. Staniesz się bardziej wydajny w szkole, pracy i życiu codziennym ogółem. Co więcej, odnajdziesz odpowiedź na pytanie, jak szybko schudnąć, aby w przyszłości w pełni kontrolować swoją wagę przy pomocy odpowiedniej diety.

Choroby dziedziczne, stany lękowe, depresja i wiele innych chorób – jak naprawić DNA, by móc cieszyć się pełnią życia

Przyczyną wielu chorób są nieprawidłowości w naszym kodzie DNA. Depresja, stany lękowe, choroby serca, a nawet nowotwory często są chorobami dziedzicznymi. Dlatego warto zaufać genetyce i spróbować im zapobiec. Metody opisane w tej książce pozwolą ci na wnikliwą analizę bliskich osób z twojej rodziny pod kątem genetycznym. Zrozumiesz, dlaczego cierpisz na różne schorzenia lub jak możesz się przed nimi uchronić. Dodatkowo sprawisz, że twoje życie nabierze zupełnie nowego znaczenia. Osiągniesz sukces zawodowy, zrozumiesz swoje prawdziwe „ja” i będziesz wiódł życie bez leków i kosztownych zabiegów.

Genetyka w praktyce — odblokuj moc swoich genów!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ