Ukryte trucizny

Co stale niszczy Twoje zdrowie i jak tego unikać

  • ISBN: 978-83-65846-71-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Paweł Uklejski
0
1

Oczyszczanie organizmu z toksyn – sprawdzone sposoby, które Ci pomogą!

Czy zastanawiałeś się, dlaczego często czujesz się źle bez konkretnej przyczyny? Starasz się eliminować powszechne dolegliwości za pomocą ogólnodostępnych farmaceutyków, ale nie przynosi to oczekiwanych efektów? Cierpisz na alergie oraz częste stany zapalne pomimo zdrowego odżywiania się? Problemem jest nie tylko niewłaściwa dieta i styl życia, ale przede wszystkim różne toksyny, które nas otaczają i często są nieświadomie wprowadzane do organizmu. Dochodzą do tego również zanieczyszczenia środowiskowe, które mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Wbrew pozorom oczyszczanie organizmu z toksyn nie jest trudne. Co więcej, zrobisz to samodzielnie.

Czy wiesz, że kosmetyki i perfumy zawierają toksyny?

Chcesz upiększyć swoją skórę i poprawić wygląd, więc stosujesz wiele kosmetyków nie tylko do twarzy, ale także do całego ciała. Okazuje się, że najwięcej szkodliwych substancji zawierają właśnie produkty kosmetyczne codziennego użytku. Bez trudu przenikają one przez skórę i dostają się do krwiobiegu. Wśród nich znajdują się np. środki konserwujące, barwniki, substancje zapachowe, które nie są obojętne dla naszego zdrowia. Częstą konsekwencją stosowania chemicznych kosmetyków są alergie kontaktowe. Mogą one prowadzić do stanów zapalnych na skórze i w organizmie. Z książki dowiesz się choćby, dlaczego popularne antyperspiranty mogą prowadzić do zatrucia organizmu, a stosowanie wielu kremów utrudnia jego odtruwanie. Zrozumiesz, że używanie różnych płynów i żeli do kąpieli wyrządza Twojej skórze więcej szkody niż pożytku. Dowiesz się, jak uniknąć podstawowych błędów w pielęgnacji skóry. Tego typu wiedzę wykorzystasz do skutecznego oczyszczania organizmu z toksyn, co wpłynie korzystnie na stan Twojego zdrowia.

Tampony i podpaski – one też mogą Ci zaszkodzić!

Każda kobieta z pewnością zna te artykuły higieniczne. Kupując je, zwykle bardziej zwracamy uwagę na markę niż skład produktu, a powinno być odwrotnie. Autor wyjaśnia, że popularne podpaski i tampony wyprodukowane są z mikrocelulozy, która jak maleńkie igiełki może wbić się w błonę śluzową pochwy. Jest to bardzo niebezpieczne, gdyż do jej produkcji używa się toksycznych substancji, np. wybielaczy. Podobnie jest z innymi bawełnianymi artykułami higienicznymi, które powstają z bawełny modyfikowanej genetycznie z dodatkiem pestycydów. Trujące związki nie są w pełni usuwane, niszczą zdrową florę bakteryjną i mogą przyczyniać się do powstawania raka macicy. Oczyszczanie organizmu z toksyn może więc ustrzec cię przed wieloma niebezpiecznymi chorobami.

Drukarki, kopiarki, faksy są częstą przyczyną alergii wziewnych i innych chorób

Powszechnie wiadomo, że zanieczyszczające powietrze pyły są bardzo groźne dla naszego zdrowia. Powstają one w wyniku spalania, ścierania się lub kruszenia substancji stałych, np. minerałów. Powodują choroby dróg oddechowych oraz ciężkie alergie wziewne, a nieleczone mogą doprowadzić do groźnych powikłań. Na działanie toksycznych pyłów jesteśmy stale narażeni zarówno w domu, jak też w pracy. Dzieje się tak za sprawą drukarek laserowych, kopiarek i faksów. Podczas drukowania wydziela się trujący pył, który poprzez drogi oddechowe wnika do krwiobiegu i może powodować stany zapalne, a nawet raka. Z książki tej dowiesz się, w jaki sposób możesz ograniczyć emisję pyłów przez urządzenia oraz co należy zrobić, by oczyścić powietrze w pomieszczeniu, w którym często przebywasz. W ten sposób unikniesz alergii i innych chorób, które stopniowo mogą niszczyć twój organizm.

Unikaj trucizn, a zobaczysz różnicę

Dzięki tej publikacji poznasz skuteczne sposoby oczyszczania organizmu z toksyn. Zrozumiesz przy tym, jak wielki wpływ na twoje zdrowie mają metale ciężkie. Dowiesz się, jak nie dopuścić do zatrucia organizmu. Świadomie wprowadzisz do swojej diety składniki odżywcze, a także wspomożesz się suplementami diety najbardziej optymalnymi w twoim przypadku. Zaczniesz zwracać uwagę na etykiety zarówno kosmetyków, jak i produktów spożywczych. Zrezygnujesz z używania kuchenek mikrofalowych, a tym samym unikniesz szkodliwego promieniowania. Uchronisz się również przed chorobami, takimi jak cukrzyca, rak czy alergie kontaktowe. Oczyszczanie organizmu z toksyn naprawdę nie jest trudne!

Przestań się zatruwać!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ