Ajurwedyjski detoks

Naukowo potwierdzony 4-stopniowy program na stany zapalne, zdrowie jelit, ciała i umysłu

  • ISBN: 978-83-8301-126-4;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 364;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Ajurweda – holistyczna medycyna indyjska

Ajurweda, co oznacza „wiedzę o życiu” lub „naukę życia”, jest najstarszym systemem opieki zdrowotnej na świecie. To niesamowite! Godnym uwagi jest to, że holistyczne podejście medycyny indyjskiej do człowieka obejmuje wszystkie aspekty życia: fizyczny, psychiczny i duchowy. Z pomocą tej terapii medycyny naturalnej wyeliminujesz szereg popularnych chorób i dolegliwości, przeprowadzisz skuteczne oczyszczanie organizmu, zachowasz odpowiednią wagę, odzyskasz spokój. Zadbasz o swój rozwój duchowy i osiągniesz długowieczność. Wszystkie narzędzia, by tego dokonać, Autorka prezentuje w tej książce. Z pewnością poznasz ajurwedyjskie zioła, jogę, techniki oddechowe, np. pranajamę, masaż, a także ajurwedyjską dietę. Postaw na oczyszczanie z ajurwedą!

Oczyszczanie z ajurwedą – wyeliminuj stany zapalne, pozbądź się toksyn

Dr Kulreet Chaudhary, neurolożka i pionierka medycyny integracyjnej, prezentuje autorski program ajurwedyjskiego detoksu. Nie tylko pomógł jej pacjentom zrzucić zbędne kilogramy i zerwać z uzależnieniem od cukru, ale również wyeliminować ból oraz mgłę mózgową. Okazało się, że wszystkie te dolegliwości mają tę samą przyczynę: nagromadzone w organizmie toksyny i ukryte stany zapalne! Teraz i ty możesz przekonać się, jak działa oczyszczanie ajurwedyjskie. A także jak dzięki diecie ajurwedyjskiej i ziołolecznictwu pozbyć się stanów zapalnych. Ta terapia naturalnej medycyny indyjskiej wprowadza cztery proste nawyki, takie jak aktywacja zmiany biochemicznej, zwalczenie zachcianek (bez udziału silnej woli!), rozpalenie energii i biologiczne „hakowanie”przyzwyczajeń.

Ajurweda – stosując ten 4-stopniowy program detoksu przede wszystkim:

– pozbędziesz się wzdęć, niestrawności i gazów, a także wyregulujesz mikrobiom jelitowy,
– wyeliminujesz migreny i bóle stawów,
– zniknie towarzyszące ci zmęczenie i problemy ze snem,
– pokonasz stres, depresję i lęk,
– usuniesz z organizmu toksyny i stany zapalne odpowiedzialne za poważne choroby,
– bez wyrzeczeń zrzucisz zbędne kilogramy dzięki prostym zasadom zdrowego odżywiania i ziołolecznictwu.

Masaż limfatyczny, herbaty ziołowe, ajurwedyjskie zioła i medytacja to dobra medycyny naturalnej

Jak pozbyć się stanów zapalnych? Ten wyjątkowy program ajurwedyjskiego oczyszczania organizmu pomoże ci zmienić biochemię twojego ciała. Bezsprzecznie, wykorzystując techniki i przepisy zawarte w tej książce, np. masaż limfatyczny, herbaty ziołowe, lewatywy czy medytacje, przywrócisz prawidłowe funkcjonowanie takich narządów, jak wątroba, trzustka, jelito grube i układ limfatyczny. Dowiesz się, jak aktywować dobre bakterie jelitowe i w związku z tym neutralizować te złe. A to poprawi kondycję twojego mikrobiomu jelitowego i ułatwi usuwanie toksyn z organizmu. Odkryjesz, w jaki sposób wykorzystać adaptogeny oraz ajurwedyjskie zioła do poprawy zdrowia i zwiększenia energii.

Oczyszczanie z ajurwedą – już teraz wypróbuj jeden z przepisów na pyszną ajurwedyjską herbatę ziołową

Zagotuj 4 do 5 szklanek wody w garnku. Kiedy woda będzie się podgrzewać, dodaj:
– nasiona kminu rzymskiego: 0,5 łyżeczki
– nasiona kolendry: 0,5 łyżeczki
– koper włoski: 0,5 łyżeczki

Pozwól, by woda gotowała się przez 5-10 min. z nasionami w zależności od tego, jak mocna ma być twoja herbata. Odcedź nasiona, a herbatę wlej do termosu. Popijaj ją w ciągu dnia, aż się skończy.

4 kroki do zdrowia

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ