Codzienna dawka motywacji w pokonywaniu raka

365 inspiracji, które pomogą Ci wygrać z chorobą i rozkwitać na nowo

  • ISBN: 978-83-8168-874-1 ;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 376;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Jak żyć z rakiem i go pokonać – sięgnij po afirmacje dla chorych na raka

Kiedy słyszysz od lekarza diagnozę raka, kolana ci się uginają pod natłokiem emocji. Taka informacja wywraca świat do góry nogami. To jedna z najcięższych sytuacji życiowych, jakie mogą cię spotkać. Tracisz wówczas poczucie bezpieczeństwa. Pojawiają się hamujące rozwój osobisty – stany lękowe, niepokój, negatywne myśli. Boisz się o siebie i rodzinę. Jesteś zrozpaczony i wszystko widzisz w ciemnych barwach. Musisz jednak obudzić w sobie wewnętrzną siłę do walki o zdrowie. Samemu jest o to trudno. Dlatego skorzystaj ze wsparcia w postaci tej książki. Dostarcza ona olbrzymiej motywacji dla chorych na raka. Znajdziesz w niej proste wskazówki, jak żyć z rakiem i go pokonać. Żadna z nich nie jest ponad twoje siły. Co więcej, w pełni możesz zaufać Autorowi tej książki. On również zmagał się z nowotworem i wyszedł z tej walki zwycięsko.

Skąd brać siłę, by pokonać nowotwór – codzienna motywacja dla chorych na raka

Autor tej książki doświadczył, czym jest nowotwór i jakie towarzyszą mu emocje. W 2003 roku, w wieku 26 lat usłyszał diagnozę raka jelita grubego III stopnia. Przeszedł wówczas operację. Jednak zamiast chemioterapii zastosował zdrowe odżywianie i terapie naturalne. To, jak żyć z rakiem i go pokonać, szczegółowo opisał w swojej bestsellerowej książce „Ty też możesz pokonać raka”. Obecnie jest rzecznikiem pacjenta, prelegentem i doradcą w zakresie zdrowia. Inspiruje liczne osoby do pokonania choroby nowotworowej. Jak? Oprócz medytacji i odpowiednio skomponowanej diety wykorzystuje do tego celu afirmacje dla chorych na raka. Służą one wzmocnieniu pozytywnego myślenia i motywacji do działania. Dzięki nim w twoim życiu – zamiast niepokoju, stanów lękowych czy zwątpienia – zagoszczą nadzieja i determinacja w walce o zdrowie.

365 prostych kroków na każdy dzień, które pomogą ci pokonać nowotwór i żyć bez ograniczeń

W swoim poradniku Chris Wark przedstawia wiele motywacyjnych myśli, uniwersalnych przesłań i afirmacji dla chorych na raka. Pozwalają one zmierzyć się z trudną prawdą o chorobie nowotworowej, odzyskać odwagę i nadzieję. Ta wyjątkowa książka daje motywację dla chorych na raka. Skłania do pozytywnego myślenia oraz skutecznego działania. Gwarantuje codzienną porcję afirmacji i przesłań specjalnie przygotowanych na każdy dzień walki o zdrowie i szczęście. Cóż, bez takiego wsparcia trudno byłoby mierzyć się z nowotworem. Autor podpowiada, jak pokonać raka przy użyciu terapii naturalnych i zdrowego odżywiania. Przekonuje, że koniecznym warunkiem do wygrania tej walki jest przejęcie kontroli nad swoimi emocjami. Tylko w ten sposób można stawić czoła niepokojowi i stanom lękowym, rozpalić wiarę, pozwolić przeszłości odejść, akceptując teraźniejszość i z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Przekonaj się o uzdrawiającej mocy afirmacji dla chorych na raka i dowiedz się, jak żyć z rakiem i go pokonać

Autor pokazuje, jak zbawienny wpływ na pokonanie raka ma wykonywanie prostych, codziennych czynności. Specjaliści określają je mianem czynności witalnych, gdyż pobudzają proces uzdrawiania. Chris Wark też je stosował. Zaleca się je chorym jako istotne uzupełnienie terapii medycznych. Czynności witalne to m.in. słuchanie kojącej muzyki, kontakt z naturą, modlitwa, taniec, a nawet zabawa z dziećmi. Ich codzienne wykonywanie przynosi wewnętrzny spokój, poczucie sensu i spełnienia, pozytywne emocje i szczęście. Dodają one energii i motywacji do życia. Odblokowują nie tylko rozwój osobisty, ale też naturalne zdolności organizmu do samoleczenia. Lektura tej książki pozwoli ci przetrwać najgorszy kryzys i dotrzeć do wyznaczonego celu. Dzięki niej odzyskasz wiarę oraz siłę do walki o wyzdrowienie. Chcesz poznać zalecenie Autora na pierwszy dzień?

Kompleksowe narzędzie codziennego wsparcia w walce z rakiem

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ