Ajurwedyjski detoks. Naukowo potwierdzony 4-stopniowy program na stany zapalne, zdrowie jelit, ciała i umysłu
  • ISBN: 978-83-65404-98-5;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 364;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: II;

Poznaj indyjską mądrość

Ajurweda oznacza „wiedzę o życiu” lub „naukę życia” i jest najstarszym systemem opieki zdrowotnej na świecie. Stanowi kompletny system zarządzania wszystkimi aspektami zdrowia i duchowości, w tym metod osiągania długowieczności, leczenia chorób, wykonywania zabiegów chirurgicznych, oczyszczania organizmu, zachowania zdrowej wagi, a także zajmuje się dylematami etycznymi i rozwojem duchowym. Jej adepci byli przed wiekami nie tylko świętymi mężczyznami, ale też lekarzami. Nic dziwnego, że ich dorobek również obecnie cieszy się wielką popularnością.

Unikalne połączenie ajurwedy z nauką

Książka ta zrodziła się z dekady rozmów Autorki ze swoimi pacjentami, badań oraz głębokiej analizy starożytnej, holistycznej medycyny ajurwedy. Doktor Chaudhary prezentuje program oczyszczający, który pomógł jej pacjentom przezwyciężyć zmęczenie nadmiarem tłuszczu, bólem różnych części ciała czy zamglonym umysłem. Okazało się, że wszystkie te dolegliwości mają tę samą przyczynę: toksyny i stany zapalne.

Poznaj swoje ciało

Z tej publikacji dowiesz się dlaczego Twój mózg bywa uzależniony od wysokich dawek cukru, soli i tłuszczu, w ten sam sposób jak może być od narkotyków. Dlaczego flora jelitowa czyni Cię takim jakim jesteś. Jak określić, czy masz „dziurawe jelita” lub „dziurawy mózg” i w jaki sposób przedstawiony tu program może Ci pomóc. Dlaczego nie jesteś tym co jesz, ale tym co trawisz? Twój świeżo oczyszczony organizm z wdzięcznością pokaże swój prawdziwy potencjał.

Popraw swoją biochemię

Ten czteroetapowy program zmieni Twoją biochemię. Podsyci dobre bakterie i zagłodzi te złe. Wygoni toksyny ukrywające się w Twoich narządach. Pozbędziesz się wyniszczających Cię stanów zapalnych. Poczujesz się swobodnie we własnym ciele. Odkryjesz w sobie pokłady energii, będziesz w pełni pobudzony i zaczniesz czerpać z życia jeszcze więcej. A pewnego dnia pragnienia, które kontrolowały Cię przez lata, znikną.

Nowy sposób zrzucania wagi

Jeśli Twój mózg i ciało nie są odpowiednio przygotowane do odchudzania, będą walczyć w ciężkiej biochemicznej bitwie. Każdy, kto był na diecie wie, że pozbawiając się produktów, które się uwielbia szybko traci się zapał w odchudzaniu. Powinieneś przełamać uzależnienie od żywności, zmiażdżyć pragnienia, wypłukać toksyny, pozbyć się stanów zapalnych i uzdrowić swoje jelita. Wystarczą do tego zioła i przyprawy z apteki Matki Natury. Będziesz pić herbaty, soki i buliony. Do tego dodasz domową pielęgnację i medytację.

4 kroki do zdrowia.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ