Detoks stawów

Najskuteczniejsze techniki uzdrowienia stawów - ćwiczenia, masaż, dieta

  • ISBN: 978-83-8272-136-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Oczyszczenie stawów. Skuteczny program, dzięki któremu pozbędziesz się bólu stawów i zapobiegniesz wielu poważnym chorobom

Czy wiedziałeś, że każdy z nas posiada prawie dwieście stawów? To dzięki nim możemy poruszać się, siedzieć, wstawać czy leżeć. Niektóre z nich działają jak amortyzatory, a jeszcze inne jak dźwignie. Niestety, ale coraz więcej osób cierpi z powodu bólu stawów i różnych chorób takich, jak artretyzm czy zwyrodnienie stawów. Co jest tego przyczyną? Dlaczego warto zadbać o swoje stawy i przeprowadzić ich detoks? Ta książka jest odpowiedzią na wszystkie tego typu pytania. Dzięki tej publikacji poznasz skuteczne ćwiczenia na stawy i bóle mięśni. Zastosujesz prostą dietę z wykorzystaniem roślin leczniczych, a także poznasz podstawy ziołolecznictwa podczas tworzenia odpowiednich mieszanek ziołowych. Wszystkie metody na oczyszczenie stawów opisane w tym poradniku są proste, bezpieczne i sprawdzone.

Jak oczyścić stawy? Wykorzystaj proste i sprawdzone ćwiczenia na stawy

Przeprowadzenie oczyszczenia stawów jest proste. Wielu specjalistów zaleca, aby przed detoksem oczyścić cały organizm, głównie jelita, nerki, wątrobę i krew. W ten sposób twoje kanały połączone ze stawami nie będą wypełnione substancjami toksycznymi. Podczas oczyszczania naczyń krwionośnych ważne jest, abyś stosował odpowiednią dietę i wykonywał proste ćwiczenia na stawy. Oprócz tego pożegnasz ze swojego organizmu stany zapalne oraz ból mięśni. Warto również, aby na ten czas (lub całkowicie) zrezygnować z palenia papierosów i picia alkoholu. Wiele ciekawych i jasno opisanych metod znajdziesz w książce.

Oczyszczenie stawów w praktyce – jak dbać o chrząstkę stawową i pokonać choroby zwyrodnieniowe stawów?

Chrząstka stawowa to główny punkt ciężkości i to staje się najczęstszym ogniskiem zapalnym chorób. Ten element jest cały czas narażony na urazy i przeciążenia. Dlatego tak ważne jest, aby zachować chrząstkę stawową w jak najlepszej kondycji. W chorobie zwyrodnieniowej stawów dochodzi do zaburzenia chrząstki stawowej. W konsekwencji nie tylko odczuwamy ból stawu, ale uszkodzeniu ulegają także torebka stawowa i obszary chrzęstne kości. Jeśli borykasz się z tymi i podobnymi problemami – sięgnij po tę książkę. Znajdziesz w niej dokładne wskazówki i instrukcje krok po kroku, które wesprą odbudowę twojej chrząstki stawowej. Pokonasz ból mięśni i odczujesz ulgę na bardzo długi czas.

Odkryj niezwykły świat medycyny naturalnej i oczyść swoje stawy na dobre

Ten poradnik odkryje przed tobą niezwykle pomocne metody prosto ze świata medyny naturalnej. Zastosujesz kurację przy użyciu roślin leczniczych, które są w pełni bezpieczne i skuteczne. Odpowiednie mieszanki wspomogą twoją dietę i odbudowę stawów, a przy tym poznasz podstawy ziołolecznictwa. Zastosujesz terapie oczyszczające za pomocą enzymów, kąpieli, masaży i okładów. Te i inne opisane w książce wskazówki pomogą ci pozbyć się stanów zapalnych, a także poprawią ogólny stan zdrowia, polepszą twoje samopoczucie i zapomnisz, czym jest dyskomfort w czasie poruszania się.

Twój sposób na zdrowe stawy!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ