Naturalny detoks

Jak oczyścić organizm, poprawić zdrowie, zapobiegać schorzeniom i odwrócić proces starzenia

  • ISBN: 978-83-64278-69-3;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 552;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
0

Detoks organizmu – klucz do twojego zdrowia, eliminacji toksyn i powszechnych cywilizacyjnych

Czy jesteś osobą, która cierpi na alergie, zakwaszenie organizmu, zaparcia lub problemy skórne? Myślisz, że odpowiednio dbasz o zdrowie i zastanawiasz się, dlaczego powszechne choroby dotykają akurat ciebie? Niestety, ale ceną wygodnego życia jest niestety zatrute środowisko, żywność pełna konserwantów i metali ciężkich, a nawet mikroplastik w powietrzu. Dlatego Autor książki przygotował skuteczny i sprawdzony plan oparty na oczyszczaniu organizmu. Poznasz genezę chorób oraz jakich pokarmów unikać. Dowiesz się, w jaki sposób możesz samodzielnie oczyścić swoje jelita przy pomocy lewatywy, a także nerki i wątrobę. Odzyskasz zdrową skórę i zapomnisz, czym jest łuszczyca i wypryski. Do tego zastosujesz post przerywany o potwierdzonym działaniu na nasze zdrowie.

Oczyszczanie organizmu od podstaw – dlaczego tak ważne jest, aby pozbyć się zalegających toksyn i metali ciężkich?

Czy wiedziałeś, że nagromadzone toksyny i metale ciężkie mogą zalegać w organizmie ludzkim przez wiele lat? Ten przerażający fakt niestety jest przyczyną wielu współczesnych chorób. Jednak toksyny możemy usunąć dzięki odpowiedniej diecie. W przypadku niektórych osób prosta dieta może być wystarczająca do pokonania alergii, zakwaszenia organizmu, choroby serca czy nagłe zawroty głowy. Jednak Autor książki daje ci kilka możliwości przeprowadzenia detoksu. Jednym z nich post przerywany, który ma udowodnione naukowo działanie przeciwzapalne, oczyszczające i prozdrowotne. Niezwykle skuteczną metodą oczyszczającą jest lewatywa i regularne oczyszczanie jelit. Pamiętaj, że jelita ją ściśle powiązane z twoim zdrowiem, dlatego warto zadbać o swój przewód pokarmowy. Więcej prostych i intuicyjnych metod znajdziesz w książce.

Detoks organizmu możesz bez żadnych przeszkód wesprzeć świeżymi owocami i warzywami. Fot. Depositphotos

Aktywność fizyczna a detoks organizmu

Aktywność fizyczna przynosi rewelacyjne efekty. Badania wykazały, że regularnie wykonywane ćwiczenia przyspieszają odtruwanie organizmu poprzez wypłukiwanie odpadów metabolicznych. Zmniejszają ryzyko chorób serca, miażdżycy, raka i cukrzycy. Do tego poprawiają krążenie krwi i limfy. Detoks wsparty ćwiczeniami pozwoli ci cieszyć się zdrowiem przez długie lata. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej oraz pragniesz poznać przykładowe plany treningowe – sięgnij po tę książkę.

Odkryj niezwykłe właściwości detoksu organizmu i odzyskaj zdrowie!

W swojej publikacji Autor przedstawia wiele cennych rad, które możesz samodzielnie stosować każdego dnia. Dowiesz się, jaki wpływ na twój organizm ma głodówka sokowa oraz jakie owoce i warzywa wybrać. Poznasz tajniki detoksu ziołowego, terapii tlenowej i terapii cieplnej. Sprawisz, że na nowo będziesz cieszyć się zdrową skórą. Ponadto nauczysz się, w jaki sposób możesz oczyścić swój umysł, aby zadbać nie tylko zdrowie swojego organizmu, ale i psychiki.

Zdrowie poprzez detoksykację!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ