Woda utleniona – środek na popularne choroby i dolegliwości

Praktyczne zastosowanie w infekcjach, łuszczycy, zaburzeniach krążenia, alergiach i chorobach zakaźnych

 • ISBN: 978-83-8272-381-6;
 • Cena katalogowa: 44.40 zł;
 • Ilość stron: 192;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2023;
 • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Woda utleniona – tani preparat wzmacniający organizm

Zastanawiałeś się kiedyś czy istnieje tani środek leczniczy o szerokim spektrum działania? Jeden preparat, który wykorzystasz do poprawy zdrowia, pielęgnacji ciała, a nawet do utrzymania czystości w domu? Taki preparat istnieje, a jest nim odrobinę już zapomniana woda utleniona – nadtlenek wodoru.

Badania naukowe dowiodły, że woda utleniona H2O2 jest skuteczna w:

 • dezynfekcji ran,
 • infekcjach jamy ustnej i gardła,
 • stanach zapalnych nosa i uszu,
 • zaburzeniach krążenia,
 • zakażeniach bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych (np. grzybami Candida),
 • leczeniu trądziku, łuszczycy, egzemy,
 • przewlekłych stanach bólowych,
 • POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc),
 • wywabianiu uporczywych plam,
 • dezynfekcji powierzchni,
 • usuwaniu pleśni.

Zabija wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty! To must have w twojej apteczce!

Doskonale! Ale jak prawidłowo stosować nadtlenek wodoru? Jakie stężenie jest bezpieczne i odpowiednie dla danej dolegliwości? Czy płukanie gardła wodą utlenioną naprawdę pomaga w infekcjach? Czy picie wody utlenionej jest zdrowe? Na wszystkie te pytania odpowie dr hab. Jochen Gartz, chemik, pracownik przemysłu farmaceutycznego i autor bestsellera Woda utleniona od A do Z. W swojej najnowszej książce udowadnia, że ten prosty, tani i powszechnie dostępny preparat wzmacniający organizm ma działanie dezodorujące i dezynfekujące. Potrafi zabijać wirusy, bakterie, grzyby, zarodniki i pasożyty, nie powodując alergii ani oporności. Na poparcie tych informacji, przedstawia wyniki badań naukowych oraz… liczne historie swoich pacjentów. Dzięki czemu również i ty możesz skorzystać z tego prostego sposobu leczenia!

Łuszczyca, Candida, zaburzenia krążenia, stany zapalne, afty – jeden środek na wiele dolegliwości

Nieważne czy cierpisz z powodu grzybicy, egzemy, zaburzeń krążenia, infekcji narządów płciowych czy zakażenia bakteriami. Dręczy cię nawracająca opryszczka, trądzik, oparzenia słoneczne czy po prostu szukasz jakiegoś specyfiku na podrażnienia po goleniu. Woda utleniona jest odpowiedzią na wszystkie te dolegliwości. W tej książce znajdziesz proste receptury na wykorzystanie nadtlenku wodoru na każde z powyższych schorzeń. Autor odkryje przed tobą to, w jaki sposób samodzielnie przygotować 1- lub 3-procentowy roztwór nadtlenku wodoru i jak bezpiecznie go stosować. Dowiesz się, jakie efekty przynoszą kąpiele w niskim stężeniu wody utlenionej, a także jak prawidłowo ją stosować w przypadku infekcji gardła, jamy ustnej czy płuc.

Woda utleniona – jeden środek na wiele dolegliwości!

Woda utleniona na infekcje gardła i zapalenie płuc

Z uwagi na to, że nadtlenek wodoru zabija zarówno wirusy, jak i bakterie, a jednocześnie może stanowić uzupełnienie antybiotykoterapii, wydaje się być wręcz stworzony do leczenia infekcji gardła, a zwłaszcza płuc. Jak udowadnia Autor, już 130 lat temu infekcje płuc z powodzeniem leczono 3-procentowym roztworem wody utlenionej. A pacjenci szybko wracali do zdrowia bez żadnych skutków ubocznych. Obecnie wydaje się, że medycyna zapomniała o tym prostym panaceum, jakim jest woda utleniona. Z roku na rok rośnie bowiem liczba zapaleń płuc o wysokim wskaźniku śmiertelności. Dzięki tej książce i poradom Autora będziesz wiedział, co robić, gdy pojawią się pierwsze objawy infekcji gardła lub płuc. Zyskasz również pewność czy płukanie gardła lub picie wody utlenionej jest bezpieczne. Poznasz także uzdrawiające właściwości innych nadtlenków, takich jak nadtlenek mocznika, dibenzoilu, magnezu oraz artemizyniny.

H2O2 nie tylko dla zdrowia. Wywabianie plam, usuwanie pleśni…

Ale woda utleniona to nie tylko preparat wzmacniający organizm. Oprócz zastosowania terapeutycznego nadtlenek wodoru doskonale sprawdza się w utrzymaniu czystości. Możesz stosować go do dezynfekcji powierzchni i artykułów gospodarstwa domowego. Zamiast wywołujących alergię silnych środków czyszczących na bazie chloru, wypróbuj wodę utlenioną! H2O2 można stosować również do pielęgnacji roślin doniczkowych i zwierząt domowych. 3-procentowy nadtlenek wodoru skutecznie usuwa pleśń i uporczywe plamy! Jak to zrobić? Wszystkie przepisy i receptury znajdziesz w tej książce. A teraz nie czekaj ani chwili dłużej i uzupełnij swoją apteczkę o ten cenny środek!

Woda utleniona – tani lek na wiele dolegliwości

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ