Pamięć komórkowa naszego ciała

Jak uzdrowić geny i uwolnić się od dziedzicznych chorób, złych doświadczeń oraz wspomnień

  • ISBN: 978-83-8272-770-8;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Czym jest pamięć komórkowa ciała i jej wpływ na zdrowie?

Czy zdajesz sobie sprawę, że twoje zdrowie łączy się z podświadomymi procesami? Pamięć komórkowa przechowuje wszystkie wspomnienia od momentu narodzin. Odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu twojego zdrowia i relacji. Dzięki tej książce nauczysz się uzdrawiać każde wspomnienie komórkowe. Jest to kluczowe dla odzyskania zdrowia i wprowadzania zmian w życiu. Zrozumienie roli pamięci komórkowej w kontekście chorób i zaburzeń emocjonalnych otwiera nowe perspektywy dla twojego zdrowia i samopoczucia.

Czy geny to wyrok? Odkryj, jak możesz wpływać na swoje zdrowie

Ludzie często myślą, że geny determinują nasze życie w sposób niezmienny. Jednak najnowsze badania pokazują, że możemy wpływać na aktywację genów. Możliwe jest to dzięki sygnałom z mózgu, wynikającym z naszych relacji i doświadczeń. Ta książka ujawnia, jak interakcje międzyludzkie i środowiskowe mogą przekształcać genetyczne aspekty zdrowia. Może to mieć zaskakujący wpływ na choroby genetyczne i zaburzenia emocjonalne.

Jak zmienić swoje geny i przejąć kontrolę nad zdrowiem?

Autor – profesor nauk medycznych wyjaśnia, jak pamięć komórkowa wpływa na nasze zdrowie. Przedstawia przykłady osób, które po traumatycznych przeżyciach w dzieciństwie mogły rozwinąć poważne choroby w dorosłości. Książka pokazuje, jak zmieniając sposób życia, możesz wpłynąć na leczenie i prewencję chorób genetycznych. Uczy także, jak uwolnić się od negatywnych wspomnień i doświadczeń.

Czas przejąć kontrolę nad własnym życiem i zdrowiem

Odkryj, dlaczego budowanie zdrowych relacji jest kluczowe dla twojego zdrowia. A także, jak doświadczenia przemocy wpływają na zaburzenia emocjonalne. Zrozum także, jak brak uwagi rodzicielskiej oraz nadmierne korzystanie z mediów mogą wpływać na dzieci. Autor jasno przedstawia, jak stres i napięcie życiowe są powiązane z nowotworami, problemami z układem krążenia oraz zaburzeniami emocjonalnymi.

Weź zdrowie w swoje ręce!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ