Samodzielny masaż w domu – prosta i skuteczna terapia, dzięki której pozbędziesz się bólu, stresu i poprawisz swój nastrój

Data: 02.16.2023
Kategorie: Bez kategorii

Kto nie lubi uczucia rozmasowanych pleców po ciężkim dniu w biurze? Albo relaksującego dotyku, który uwalnia od stresu i zmęczenia? Pozytywne efekty masażu znane są nie od dziś, a chwila spędzona w profesjonalnym salonie pod okiem doświadczonego masażysty to marzenie wielu z nas. Co powiesz na to, aby wykonywać masaż samemu w domu?

Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, a ciągły pośpiech to twoja codzienność, warto, abyś zainteresował się naszymi poradnikami. Znajdziesz w nich instrukcje krok po kroku, dzięki którym zaczniesz wykonywać masaż samodzielnie w domu. Nauczysz się masować poszczególne części ciała i pozbędziesz się bólu pleców, szyi czy barków. Przestaniesz odczuwać skutki wzmożonego napięcia mięśniowego i zapomnisz o stresie. Co więcej, nie musisz ograniczać się do jednego stylu masowania. Nasze publikacje oferują szeroki wachlarz poszczególnych technik masażu z całego świata: od masażu klasycznego, masażu shiatsu, szwedzkiego, do ajurwerdyjskiego i tantrycznego.

Poznaj nasze książki o masażu:

masaż dla par Samodzielny masaz na bole stawow i miesni Vadim Kortunov masaż tantryczny

ZAPISZ SIĘ