Olejki eteryczne w diecie

Aktywuj biologicznie swoje posiłki. Usuń zbędne kilogramy i odzyskaj zdrowie dzięki popularnym olejkom eterycznym

  • ISBN: 978- 83-8168-591-7;
  • Cena katalogowa: 59.90 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Wykorzystaj olejki eteryczne w… swojej DIECIE!

Jeśli do tej pory kojarzyłeś olejki eteryczne wyłącznie z aromaterapią, pięknym zapachem oraz właściwościami pielęgnacyjnymi, to już najwyższy czas, abyś sięgnął po tę wyjątkową książkę! Dr Eric Zielinski i Sabrina Ann Zielinski, autorytety medycyny naturalnej, przedstawiają całkiem nowe zastosowanie olejków eterycznych! Dzięki informacjom zawartym w tej książce dowiesz się, w jaki sposób wprowadzić je do swojej diety i wspomagać odchudzanie! Tak, nie przesłyszałeś się! Dieta olejków eterycznych jest pierwszym programem, który łączy olejki eteryczne z żywnością bogatą w składniki bioaktywne. Pokazuje, jak mogą działać razem, by pomóc Ci szybko schudnąć, wzmocnić odporność, wyeliminować stany zapalne i z pewnością uchronić przed chorobami.

Pożegnaj cukrzycę typu 2 i choroby autoimmunologiczne dzięki żywności bioaktywnej

Odkryj, w jaki sposób bioaktywne związki roślinne – czyli te występujące w olejkach eterycznych i żywności, np. zielonej herbacie matcha, nasionach chia, migdałach i awokado – pomogą Ci w szybkiej utracie wagi, zwiększeniu poziomu energii, a przede wszystkim wyzwoleniu naturalnej obrony immunologicznej organizmu. Dzięki temu będziesz w stanie zwalczyć przewlekłe choroby i dolegliwości, takie jak stany zapalne, cukrzyca typu 2 czy choroby autoimmunologiczne.

Rewolucyjny program odnowy Twojego organizmu!

Ta książka obejmuje oparty na dowodach, dwufazowy program naprawczy Twojego organizmu. 30-dniowy „Niezbędny Szybki Tor”, który pomoże Ci szybko zrzucić zbędne kilogramy. „Podstawowy styl życia”, czyli delikatny i praktyczny sposób na utrzymanie zdrowia. Dzięki łatwym przepisom, planom posiłków i strategiom, które pomogą Ci utrzymać się na właściwej drodze, nauczysz się, jak wykorzystać naturalne olejki eteryczne i żywność bioaktywną, aby pomóc organizmowi osiągnąć homeostazę niezbędną do uzyskania i utrzymania zdrowej wagi i dobrego zdrowia.

Dieta olejków eterycznych w praktyce

Odkryj nowy wymiar klasycznych posiłków – zupa pomidorowa z dodatkiem koperkowego i cytrynowego olejku eterycznego. Jogurt z kropelką olejku eterycznego pomarańczowego, limonkowego lub grejpfrutowego czy prosta sałatka z tuńczykiem „doprawiona” koperkowym olejkiem eterycznym. Smaczne, bogate w wartości odżywcze i… uzdrawiające Twoje ciało! Oprócz przepisów na napoje, śniadania, lunche, przystawki czy obiadokolacje, znajdziesz tu również pyszne desery, takie jak ciasto żurawinowe, lody waniliowe lub brownie z ciemną czekoladą i miętą. Wszystko z dodatkiem odpowiednich olejków eterycznych.

Jak szybko schudnąć? Poznaj olejki eteryczne wspomagające spalanie tłuszczu

Naturalne olejki eteryczne mogą w bezpośredni sposób pobudzić Twoje ciało do odchudzania, poskromienia głodu i leczenia uzależnienia od jedzenia. Możesz stosować je na wiele sposobów, nie tylko w diecie! Cudowne mieszanki olejków eterycznych mogą służyć do masażu i aromaterapii. Autorzy dzielą się z Tobą swoimi przepisami na „roll-on spalający tłuszcz”, w którego skład wchodzą olejki eteryczne: limonkowy, z mięty pieprzowej, grejpfrutowy, cyprysowy, eukaliptusowy, cynamonowy z kory. A także mieszankę regulującą poziom cukru we krwi czy ułatwiającą zasypianie. Kluczem udanych i bezpiecznych receptur są szczegółowe przepisy i porady Autorów, opracowane na podstawie ich doświadczenia oraz wieloletnich badań!

Eksperci o książce

„Po raz pierwszy w historii naprawdę rozumiemy, że olejki eteryczne mogą być integralną częścią zdrowego stylu życia. To wszystko jest w tej książce! Dr. Z & Mama Z przeszli samych siebie w tym arcydziele, które jest niezawodnym źródłem informacji na wiele lat”.
– dr Amy Myers, autorka bestsellera New York Timesa pt. Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne

„Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem dietetycznym. To kompleksowy przewodnik po tworzeniu dobrego życia przy użyciu olejków eterycznych jako podstawy optymalnego zdrowia. Zielińscy badają ważne tematy, takie jak toksyczność dla środowiska, zmiana nawyków, utrata wagi i moc olejków eterycznych. W tej książce nie ma żadnych sztuczek. To praktyczny przewodnik prowadzący do prawdziwych zmian przy użyciu. Prawdziwego jedzenia, zdrowego stylu życia i niesamowitych korzyści płynących z zastosowania olejków eterycznych”.
– dr Brian Mowll, założyciel i dyrektor medyczny SweetLife® Diabetes Health Centers

Rewolucja w odżywianiu dzięki diecie olejków eterycznych!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ