Jak oddychać

25 prostych technik oddechowych, usuwających stres, dających wytrzymałość, zdrowie i radość

  • ISBN: 978-83-8168-579-5;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Paweł Uklejski
0
0

Dowiedz się, jak oddychać. Znajdź sposób na stres i chroniczny ból!

Pewnie praktykujesz modną dietę. Być może nawet nie jest ci obca aktywność fizyczna i lubisz sport. Ale czy wiesz, jak prawidłowo oddychać, aby zapewnić sobie szczęście i zdrowie na długie lata? Nie zapominaj, że ćwiczenia oddechowe i medytacja to skuteczny sposób na wzmocnienie organizmu i oczyszczenie umysłu z negatywnych emocji. Co ważne, tego rodzaju terapie naturalne mogą być stosowane samodzielnie, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Dzięki ćwiczeniom oddechowym i medytacji znajdziesz skuteczne sposoby na stres, nauczysz się stawiać granice i uruchomisz pozytywne myślenie. Odbudujesz też poczucie własnej wartości. Mało? Więc dodaj do tego jeszcze spokojny sen, przypływ energii witalnej, poprawienie odporności na ból, a także wsparcie w walce z depresją, niepokojem i stanami lękowymi. Zresztą korzyści płynące ze świadomych ćwiczeń oddechowych można by jeszcze długo wymieniać. Zatem wiedząc, jak oddychać, zyskujesz szansę na uzdrowienie ciała i umysłu.

25 prostych ćwiczeń oddechowych dla ciebie i twoich bliskich

W książce tej znajdziesz 25 ćwiczeń oddechowych, które bez trudu możesz codziennie wykonywać z korzyścią dla swojego zdrowia i samopoczucia. Opis każdej techniki i medytacji zawiera nie tylko charakterystykę korzyści, ale też instrukcję pracy z oddechem oraz praktyczne uwagi wspomagające ćwiczącego. Rozpoczynając tę terapię, uruchomisz proces świadomego uzdrowienia ciała i umysłu. Zapewnisz sobie także odprężający relaks i sposób na stres. A jeżeli borykasz się ze stanami lękowymi, nieustannym niepokojem czy wyniszczającą depresją, znajdziesz rozwiązanie również tych problemów. Pozytywne myślenie stanie się wstępem na drodze do zdrowia i szczęścia.
Wielu ludzi uważa, że oddech to coś oczywistego, ponieważ jest on automatyczny. Nietrudno w tej sytuacji zakwestionować prozdrowotne działanie ćwiczeń oddechowych. Jednak ich skuteczność potwierdzają sprawdzone, istniejące od tysiącleci, praktyki mające na celu uzdrowienie ciała i umysłu. Są wśród nich na przykład medytacja, joga czy medycyna energetyczna. Przy tym świadomy oddech zdecydowanie góruje nad nimi dostępnością. To podstawa terapii naturalnych i zarazem narzędzie, które zawsze masz przy sobie. I w tym tkwi jego niesamowita moc.

Świadome oddychanie pomoże ci w staraniach o lepsze zdrowie i pozytywne myślenie

Wiedząc, jak prawidłowo oddychać, otrzymujesz dostęp do prostej metody leczenia stanów lękowych, niepokoju, depresji, zespołu stresu pourazowego, traumy oraz chronicznego bólu. Dzięki temu wzmocnisz także poczucie własnej wartości. Przy okazji zyskasz narzędzie wzmacniające kreatywność, dające dostęp do naszej wewnętrznej mądrości i pogłębiające świadomość samego siebie. Pracując bezpośrednio z ciałem, nie tylko je poznasz, ale też nauczysz się wpływać na nie w celu wprowadzenia pozytywnych zmian do swojego życia.

Jak prawidłowo oddychać, by być zdrowym i szczęśliwym!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ