Tybetańska Księga Zdrowia. Przywracanie zdrowia i energii dzięki Tradycyjnej Medycynie Tybetańskiej – Sowa Rigpa

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia z zakresu Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej, Autor dzieli się poradami na temat stawiania baniek, używania moksy, masażu kamieniami i terapii pałeczkami. Sowa Rigpa – uzdrawianie ciała, umysłu i duszy.

  • ISBN: 978-83-65846-85-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 300;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;

Uzdrawianie ciała, umysłu i ducha według Sowa Rigpa

Stale cierpisz na nawracające dolegliwości i wypróbowałeś już mnóstwo sposobów, by je wyeliminować, ale dotychczas żaden z nich nie przyniósł oczekiwanych rezultatów? W trosce o swoje zdrowie chciałbyś skorzystać z naturalnych metod uzdrawiania, ale nie wiesz, które okażą się skuteczne? Szansę na odzyskanie zdrowia znajdziesz w Tradycyjnej Medycynie Tybetańskiej. Jest to stara, ale obecnie przeżywająca swój renesans, nauka, zwana Sowa Rigpa. Dzięki niej nie tylko wyeliminujesz dolegliwości, ale również zachowasz równowagę umysłową i energetyczną organizmu.

Związek między człowiekiem a naturą

Od zarania dziejów w niemal każdej kulturze związek człowieka z naturą był bardzo ważny i stanowił nieodłączny element życia. Tak jest również w Tradycyjnej Medycynie Tybetańskiej. Sowa Rigpa wiele czerpie z przyrody, zarówno jeśli chodzi o rytuały, jak i ziołowe lekarstwa. Człowiek sam jest częścią natury, a więc i metody eliminacji chorób są naturalne. W publikacji opisane zostały m.in. energie pięciu żywiołów i odpowiadające im narządy, uzdrawianie mantrami, a także używanie naturalnych przedmiotów, jak kamienie do masażu, muszle czy kamienie szlachetne, dzięki którym przywracanie zdrowia następuje w sposób naturalny. A to tylko kilka z przedstawionych w publikacji przykładów.

Stawianie baniek, okadzanie i inne naturalne metody uzdrawiania

Autor opisuje wiele alternatywnych metod terapeutycznych, które są bezpieczne, skuteczne i w pełni naturalne. Z książki dowiesz się, jak stawianie baniek wpływa na nasz system energetyczny i jakie dolegliwości eliminuje. Pomoże Ci to pozbyć się kaszlu, ataków astmy, bólów różnego pochodzenia, a także innych powszechnych chorób. Zaczniesz stosować okadzanie dymem i zapomnisz o bólach i zawrotach głowy, nudnościach czy osłabieniu. Wyeliminujesz takie przypadłości jak sztywność karku, wzdęcia, skurcze brzucha, a wszystko to po zastosowaniu terapii pałeczkami. Okłady natomiast skutecznie obniżą gorączkę i zredukują opuchliznę.

Skorzystaj z rad autorytetu i uzdrów swoje życie

Zainteresowanie Autora Tradycyjną Medycyną Tybetańską zaowocowało napisaniem wielu książek oraz artykułów z tej tematyki, co przyniosło mu rozgłos w kręgach medycznych Wschodu i Zachodu. Dr Nida jest Dyrektorem Medycznym Sorig Khang International (SKI), a także współzałożycielem International Ngak-Mang Institutee (NMI), które powstało z myślą o kultywowaniu tradycji Rebkong Ngakpa we współczesnym społeczeństwie tybetańskim. Prowadzi międzynarodowe szkolenia z zakresu Medycyny Tybetańskiej. Podczas kursów dr Nida przekazuje swoją wiedzę o tradycyjnych metodach uzdrawiania zachodniej publiczności.

Sowa Rigpa – uzdrawianie ciała, umysłu i duszy

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ