Głód tlenowy – przyczyna wielu chorób

Samodzielna terapia mitochondrialna

  • ISBN: 978-83-8168-876-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 144;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Mariusz Warda
NW-Paweł Uklejski
0
1

Samodzielna terapia mitochondrialna – jak uzupełnić niedobór tlenu, by cieszyć się zdrowiem i wyeliminować groźne choroby

Choroba niedokrwienna serca, nowotwory, cukrzyca typu 2, choroba Parkinsona, neuroza, zespół przewlekłego zmęczenia są schorzeniami, na które zapada coraz więcej osób. Ich występowanie przypisuje się przede wszystkim różnym czynnikom środowiskowym. Jednak opierając się na wynikach najnowszych badań, naukowcy za ich przyczynę coraz częściej uznają przewlekłą hipoksję (zespół głodu tlenowego). Istotą hipoksji jest niedobór tlenu w tkankach. Powoduje ona zaburzenia metaboliczne i zakłóca działanie mitochondriów. W książce tej została zaprezentowana nowatorska samodzielna terapia mitochondrialna. Można w niej znaleźć informacje, jak uzupełnić niedobór tlenu i pozbyć się z organizmu toksycznych wolnych rodników. Kluczem do odzyskania zdrowia są zdrowe odżywianie oraz suplementy diety. Autor nie szczędzi wskazówek, które składniki odżywcze wybrać i jak je stosować w walce z chorobami. W przystępny sposób opisuje też działanie mitochondriów, rolę tlenu w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu i najważniejsze przyczyny degeneracji komórek. Dużo miejsca poświęca również preparatowi na bazie drożdży, który doskonale sprawdza się w leczeniu chorób metabolicznych.

Zaburzenia metaboliczne i wolne rodniki – co powoduje uszkodzenia mitochondriów?

Samodzielna terapia mitochondrialna zyskuje na popularności wraz z pojawianiem się kolejnych badań potwierdzających jej skuteczność. Udowodniono, że mitochondria są podatne na uszkodzenia genetyczne i wpływ wolnych rodników. U podłoża wszystkich chorób metabolicznych leży dysfunkcja enzymów wykorzystujących do swojego działania tlen. Zjawisko to w zasadzie dotyka wszystkie narządy i tkanki. Zaburzenia metaboliczne można usunąć, stosując pewne substancje czynne. Nie są to bynajmniej zaawansowane leki, lecz specyficzne suplementy diety. Zawierają one związki biochemiczne, m.in. koenzymy, antocyjany, bioflawonidy, zwane potocznie łowcami uszkodzeń. Stosując się do zasad zdrowego odżywiania i naturalnej diety, można przywrócić w organizmie równowagę tlenową. To jedna z głównych zasad samodzielnej terapii mitochondrialnej.

Zdrowe odżywianie i dieta sposobem na hipoksję

Ta książka udowadnia, że każdy człowiek może samodzielnie wyeliminować jedną z głównych przyczyn występowania chorób cywilizacyjnych. Autor szczegółowo opisuje i wyjaśnia, jak poradzić sobie z hipoksją przy pomocy zdrowego odżywiania. Okazuje się, że nieocenione w odzyskaniu zdrowia są choćby czarne jagody lub czerwone buraki. Choć ten cieszący się międzynarodowym uznaniem dietetyk omawia skomplikowane procesy związane z metabolizmem komórkowym, czyni to językiem prostym i zrozumiałym dla każdego. Dodatkowym autem książki są liczne przykłady z praktyk medycznych i przytaczane najnowsze badania naukowe, uwiarygadniające tę terapię.

Jak uzupełnić niedobór tlenu – prosta terapia dla każdego

Z książki tej dowiesz się, czym są choroby mitochondrialne i jak leczyć zaburzenia metaboliczne. Nauczysz się wykorzystywać suplementy diety w walce z wolnymi rodnikami i poznasz zbawienną moc preparatu na bazie drożdży. Poza tym otrzymasz listę substancji oraz zasad postępowania, które służą odwróceniu uszkodzeń mitochondriów. Dysponując tą wiedzą, poprawisz stan swojego zdrowia, zahamujesz proces starzenia się i odzyskasz dobre samopoczucie.

Dotleń ciało, zyskaj zdrowie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ