Mózg zmienia się sam

Innowacyjne techniki przywracania prawidłowych funkcji mózgu bez operacji i leków

  • ISBN: 978-83-8168-835-2 ;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 500;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Jak zwiększyć neuroplastyczność mózgu – najnowsze odkrycia dotyczące zdrowia mózgu

Nowa nauka o neuroplastyczności obala powszechnie panującą teorię niezmiennego mózgu. Jeszcze niedawno wierzono, że wydajność ludzkiego mózgu jest stała, aż do momentu rozpoczęcia długiego procesu neurodegeneracji. Dotychczasowa teoria wyrokowała, że ludzie, urodzeni z uszkodzonym mózgiem będą ograniczeni lub niesprawni przez całe życie. Jednak według ostatnich badań dotyczących zdrowia i funkcjonowania mózgu, mózg regeneruje się sam. Neuroplastyczność mózgu to umiejętność tworzenia nowych połączeń pomiędzy neuronami, która zmienia strukturę mózgu. Dzięki temu mózg może prawidłowo funkcjonować, gdy jego część ulegnie uszkodzeniu wskutek udaru lub choroby Alzheimera czy Parkinsona. W tej książce znajdziesz odpowiedź na pytanie: jak zwiększyć neuroplastyczność mózgu?

Poznaj nowatorskie techniki na odzyskanie zdrowia i dowiedz się jak zwiększyć neuroplastyczność mózgu

Autor,  wielokrotnie nagradzany pisarz, psychiatra i psychoanalityk, poświęcił się odkrywaniu tajemnicy neuroplastyczności. W tej książce opisuje niekonwencjonalne metody leczenia chorób i urazów mózgu. Zebrał w niej rewolucyjne wyniki badań, które uzyskał od wybitnych naukowców ze świata. Przedstawia różnorodne techniki regeneracji mózgu oraz ćwiczenia, a także ich spektakularne działanie. Książka, oprócz wyników badań, zawiera również niesamowicie inspirujące historie ludzi, których życie całkowicie zmieniło się dzięki nowatorskim technikom bazującym na neuroplastyczności mózgu.

Popraw pamięć, odzyskaj sprawność po udarze wykorzystując neuroplastyczność mózgu

W tej publikacji znajdziesz sposoby na poprawę pamięci i osiąganie lepszych wyników w nauce i pracy. Wykorzystasz sprawdzone metody, które wyeliminowały zaburzenia uczenia się i wpłynęły na wzrost IQ u badanych osób. Poznasz dowody na to, że możliwe jest wyostrzenie pamięci osiemdziesięciolatków do tego stopnia, że komfort ich życia poprawi się do poziomu z czasu, gdy mieli pięćdziesiąt pięć lat. Dowiesz się jak zwiększyć neuroplastyczność mózgu, aby pozbyć się mgły mózgowej, a nawet poprawić pamięć. Wykorzystanie neuroplastyczności mózgu umożliwia odzyskanie wzroku nawet u ludzi niewidomych od urodzenia oraz odzyskanie słuchu u osób, które nigdy wcześniej nie słyszały. Uzyskasz potwierdzenie, że możliwa jest regeneracja mózgów uszkodzonych np. wskutek udaru. Dowiesz się, w jaki sposób zregenerować swój mózg, by uleczyć obsesje, traumy i pokonać ataki paniki. Udowodniono również, że neuroplastyczność mózgu zapobiega rozwojowi chorób neurodegeneracyjnych, jak choroba Alzheimera czy Parkinsona.

Zwiększ potencjał swojego mózgu

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ