Cztery proste masaże

Praktyczny przewodnik

  • ISBN: 978-83-8168-130-8;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 120;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: IV - dodruk;
Ewelina Kuryłowicz
Natalia Paszko
10
0

​Cztery proste masaże skutecznym sposobem na relaks i odprężenie, eliminację stresu i lepsze zdrowie

Po codziennym dniu pełnym stresu i nerwowości często potrzebujemy chwili relaksu i odprężenia. Doskwierający ból pleców, ból mięśni czy ból stawów często odbiera nam wówczas chęć do dalszego działania. Obolałe ciało domaga się odpoczynku, a najlepiej masażu. Nic prostszego. Wystarczy położyć się i oddać w czułe ręce partnera, który, stosując terapie manualne proste techniki masażu, rozluźni i naładuje energią nasze ciało.

Zastosuj leczenie przez dotyk i przekonaj się, że do pełnej relaksacji wystarczą jedynie cztery proste masaże

Dzięki tej książce otrzymasz proste i skuteczne terapie manualne, które zastosowane w odpowiedni sposób zniwelują ból pleców, ból stawów czy ból mięśni. Pozytywnie przysłużą się tobie i bliskim. Opisane techniki masażu możesz całkowicie bezpiecznie wykonywać na domownikach. Nie musisz posiadać szczególnych zdolności czy sięgać po dodatkowe źródła, aby zgłębić sekrety masażu, czyli leczenia przez dotyk.

Techniki masażu relaksacyjnego – cztery proste masaże opracowane przez autorytet

Autor książki jest specjalistą masażu chińskiego, akupunktury i terapii manualnej (chiropraktyk, osteopata). Posiada tytuł zawodowy i uprawnienia mistrza chiropraktyki (Master of Chiropractic), nadane mu przez Institut für Chiropraktik und Osteopathieforschung w Kolonii. Jest członkiem Niemieckiego Związku Chiropraktyków (BDC). Opracował system terapii manualnej kręgosłupa, oparty na wybranych elementach masażu klasycznego i chińskiego, ortobionomii, terapii czaszkowo-krzyżowej oraz technik osteopatycznych. Prowadzi kursy terapii manualnej tkanek miękkich (głównie dla studentów fizjoterapii) jak również opracowanej przez siebie autorskiej metody zachowawczej terapii skolioz, masażu chińskiego, biomasażu według własnej koncepcji oraz specjalnych technik masażu, w tym masażu Gua Sha. Wykłada również na sympozjach kierunkowych i zjazdach naukowych, a od 2015 roku prowadzi kursy „Suche igłowanie” dla lekarzy, fizjoterapeutów i masażystów.

​Osiągnij pełny relaks w domowym zaciszu i popraw swoje zdrowie

Cztery proste masaże służą do szybkiej relaksacji i przywracania zdrowia. A dzięki tej książce z łatwością przyswoisz ich zasady. Niezwykle skutecznie i szybko pozwolą ci rozluźnić mięśnie, pozbyć się bólu pleców, bólu stawów i odzyskać formę.

Żabka – masaż relaksacyjny. Przynosi ulgę osobom spiętym i zmęczonym. Niweluje skutki stresu w ciele. Jest to również forma masażu partnerskiego.

Masaż kręgosłupa według Rudolfa Breussa – z elementami bioenergoterapii. Jest przeznaczony dla osób cierpiących na dyskopatię i inne bolesne schorzenia. Również przy spiętych mięśniach, nieruchomych i słabo przesuwających się kręgach.

Masaż 7 linii – jest częścią Tradycyjnego Masażu Chińskiego, stosowany głównie w bólach kręgosłupa. Można go również wykonywać przy różnych schorzeniach narządów wewnętrznych.

Masaż indiański – przede wszystkim ma działanie energetyczne. Pomaga rozluźnić się i odzyskać równowagę w niezwykle krótkim czasie.

Głęboki relaks i odprężenie na co dzień

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ