Proste sposoby na przewlekłe napięcie mięśniowe i ból

Praktyczny poradnik wykorzystania naturalnych technik EFT, masażu, medytacji, terapii nerwu błędnego, terapii powięziowej czy bioenergetyki Lowena do uwalniania tłumionych emocji

 • ISBN: 978-83-8272-010-5;
 • Cena katalogowa: 49.40 zł;
 • Ilość stron: 208;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2022;
 • Nr wydania: I;
Katarzyna Masłowska
Paweł Uklejski
0
0

Cierpisz na ból kręgosłupa, głowy i wzmożone napięcie mięśniowe?

Czy często odczuwasz ból głowy, mięśni, karku, pleców i całego kręgosłupa? Żyjesz w stresie i ciągłym pośpiechu? Zmagasz się z przewlekłym napięciem mięśniowym? Nie należysz do wyjątków. Niestety, pCzy często odczuwasz ból mięśni, głowy, karku, pleców i całego ciała? Żyjesz w stresie i ciągłym pośpiechu? Zmagasz się z wzmożonym napięciem mięśniowym? Nie należysz do wyjątków. Niestety, prawie połowa Polaków odczuwa stres średnio kilka razy w tygodniu. Zatrważające wyniki badań wskazują, że co piąty mieszkaniec kraju nad Wisłą odczuwa stres każdego dnia. Efektem długotrwałego napięcia psychicznego są liczne choroby. Coraz częściej zauważa się, że problemy emocjonalne ściśle łączą się z wieloma dolegliwościami bólowymi. Są one jedną z przyczyn poważnych chorób. Dzięki tej książce, bez wątpienia, przybliżysz sobie holistyczne podejście do zdrowia. Poznasz tajniki medycyny naturalnej i z powiedzeniem zastosujesz takie terapie, jak masaż, joga, ćwiczenia oddechowe, czy mindfulness.

Dzięki tym skutecznym metodom pokonasz wzmożone napięcie mięśniowe, ból, stres i choroby

Jak uwolnić swoje emocje i zadbać o codzienny relaks? Ten praktyczny poradnik, stworzony przez miłośniczkę terapii manualnych, bez wątpienia da ci wiele możliwości. Przede wszystkim zadbasz o swoje zdrowie i codzienny relaks dzięki ćwiczeniom oddechowym, jodze i medytacji. Nauczysz się technik pracy z umysłem i uwolnisz swoje emocje. Dowiesz się jak prawidłowo oddychać, skutecznie niwelować wzmożone napięcie mięśniowe i pozbywać negatywnych emocji wywołanych stresem. Sprawisz, że problemy z wzmożonym napięciem mięśniowym odejdą w zapomnienie.

8-tygodniowy program mindfulness – połącz ćwiczenia fizyczne, oddechowe i pracę z umysłem dla osiągnięcia zdrowia i szczęścia

Autorka dokładnie pokazuje, dzięki szczegółowym zdjęciom i opisom, ćwiczenia fizyczne i oddechowe oparte na terapiach manualnych. Specjalnie opracowała również 8-tygodniowy program mindfulness. Wprowadzi cię w podstawy pracy z ciałem i redukcji bólu. To właśnie metoda mindfulness, która jest zgodna z założeniami psychosomatyki. Wykonywanie medytacji i ćwiczeń, notowanie wrażeń z każdego dnia pozwoli ci zbudować codzienne nawyki i wprowadzić je w życie. W ten sposób zadbasz o niwelowanie skutków stresu, relaks i poczucie własnej wartości. Dlatego sięgnij po ten poradnik i pozbądź się przyczyn swoich problemów z napięciem mięśniowym.

Sposób na problemy ze stresem i wzmożonym napięciem mięśniowym – zastosuj bioenergetykę Lowena

W wypadku bólu i przewlekłego napięcia mięśniowego długotrwałe i kosztowne terapie często nie przynoszą efektu. Warto poznać przyczyny chorób, które najczęściej wiążą się z przewlekłym stresem i pW wypadku problemów z bólem i przewlekłego napięcia mięśniowego, terapie często nie przynoszą efektu. W związku z tym warto poznać przyczyny chorób, które wiążą się z przewlekłym stresem i przemęczeniem. Nierzadko przyczyna wielu dolegliwości fizycznych tkwi w emocjach tłumionych przez lata, jak również w przebytych traumach. Dzięki tej książce poznasz zależności pomiędzy ciałem i umysłem, spojrzysz na siebie w sposób holistyczny. Jedną z metod, które wykorzystasz, dzięki informacjom zawartym w tej książce, będzie bioenergetyka Lowena. Dowiesz się, dlaczego twoje ciało „zawiesza się” w określonej pozycji. Na podstawie prostego testu określisz, jakim typem osobowości jesteś. Dowiesz się, jak twój typ odzwierciedla się w postawie twojego ciała..

Dzięki temu poradnikowi:

 • poznasz założenia psychosomatyki i odkryjesz, gdzie kryje się ból oraz wszelkie dolegliwości,
 • nauczysz się technik, które redukują wzmożone napięcie mięśniowe,
 • dowiesz się, jak prawidłowo oddychać i zadbać o poczucie własnej wartości,
 • pokonasz ból kręgosłupa, głowy i mięśni za pomocą terapii manualnych,
 • poznasz proste ćwiczenia i techniki, takie jak EFT, masaż i inne terapie manualne,
 • nauczysz się stosować jogę i medytację, aby pozbyć się napięcia mięśniowego,
 • uwolnisz swoje emocje, które są częstą przyczyną twojego stresu,  różnych dolegliwości i chorób;
 • dzięki opisom i ilustracjom bez problemu zastosujesz ćwiczenia i terapie w domu.

Pokonaj choroby, stres, ból mięśni i kręgosłupa – skuteczne ćwiczenia na zdrowie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ