Odkwaszanie

Szybki i skuteczny sposób na zdrowie

  • ISBN: 978-83-64278-89-1;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Paweł Uklejski
0
1

Dieta alkaliczna – proste sposób na odkwaszanie organizmu

Częstym problemem, który pojawia się u wielu osób jest nieprawidłowe pH w organizmie. Zakwaszenie organizmu zazwyczaj wynika ze złej diety. Główną przyczyną są używki, takie jak alkohol i papierosy, przyjmowanie niektórych leków i choroby przewlekłe. Czy istnieje sprawdzona metoda, dzięki której każdy z nas może pozbyć się nadmiernego zakwaszenia? Autorka książki proponuje stosowanie diety alkalicznej, zwanej też zasadową. Jest ona niezwykle prosta do wprowadzenia w życie i uzyskania trwałych efektów. Dieta ta wspomaga regenerację ciała oraz zapewnia odzyskanie zdrowia bez sięgania po leki. Dzięki niej poznasz osiem zaleceń dla codziennego odżywiania oraz przykłady zdrowych posiłków. Nauczysz się, jak skutecznie oczyszczać organizm, abyś mógł bez problemu powrócić do zdrowia. Dzięki diecie alkalicznej sprawisz, że nie będziesz czuł się wzdęty i ociężały. W związku z tym poprawisz trawienie i zgubisz zbędne kilogramy. Niewątpliwą zaletą tej diety jest fakt, że potrawy są proste w przygotowaniu.

Dotleń swój organizm dzięki aktywności fizycznej

Co mają wspólnego bieganie, bycie blisko wody, śpiewanie i dieta alkaliczna? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tej książce. Poznasz ćwiczenia oddechowe pomagające w efektywnym dotlenianiu organizmu. Dowiesz się też jakie ćwiczenia aerobowe należy wybrać dla skutecznej poprawy twojej kondycji zdrowotnej. Stosując się do rad Laury Wilson staniesz się bardziej zrelaksowany. Poprawisz swój układ odpornościowy, dzięki czemu rzadziej będziesz chorować. Pozbędziesz się zbyt dużego brzucha i uzyskasz lepszą gibkość ciała. Dodatkowo oczyścisz organizm z nadmiaru toksyn oraz pokonasz bóle pleców, szyi i stawów. Aktywność fizyczna z pewnością poprawi twoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie. Dieta alkaliczna i ćwiczenia są kluczem do zdrowego i szczęśliwego życia.

Odkwaszanie – jak nawadniać organizm podczas diety zasadowej?

Każda dieta mówi o odpowiednim nawodnieniu. Czy wiesz, ile procent twojego ciała stanowi woda? Czym się różni jonizator wody od destylatora wody czy urządzeń do odwróconej osmozy? Z tej publikacji dowiesz się o tym. Poznasz odpowiedź na pytanie, dlaczego regularne picie wody aby utrzymać w zdrowiu swój organizm. Zapoznasz się z rodzajami wody i będziesz wiedzieć, która jest dla ciebie najlepsza. Odpowiednia woda pozwoli ci utrzymać zasadowość krwi, limfy, płynów wewnątrzkomórkowych i zewnątrzkomórkowych. Odpowiedni poziom nawodnienia pozwoli ci utrzymać stałe poziomy energii, miękką skórę i bezzapachowe pocenie się. Ponad to zmniejszysz ilość bólów głowy i migren oraz twój mocz będzie czysty i bezwonny.

Usuń toksyny z organizmu, oczyść wątrobę i odzyskaj równowagę pH

Twoja dieta ma ogromny wpływ na stan twojego umysłu i zdrowia. Ze zjedzonego pokarmu tworzone są nowe komórki w ciele. Dlatego jedzenie świeżych, nieprzetworzonych, naturalnych, alkalicznych pokarmów jest kluczem do dobrego zdrowia. Pozwalają w prosty sposób usunąć toksyny z organizmu, które przyczyniają się do wielu chorób. Niezależnie od stopnia zakwaszenia organizmu, nigdy nie jest za późno na wprowadzenie zmian. Dzięki świadomej diecie oczyścisz wątrobę z toksyn oraz inne narządy. Odkwaszenie organizmu i dieta alkaliczna to klucz do lepszego zdrowa.

Dieta alkaliczna to klucz do zdrowia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ