Osteopatia w praktyce

Proste ćwiczenia dla zdrowego układu mięśniowo-szkieletowego, które uwolnią cię od chorób i bólu

  • ISBN: 978-83-8272-643-5;
  • Cena katalogowa: 94.90 zł;
  • Ilość stron: 384;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Osteopatia w praktyce – jak bezpiecznie stosować ją w domu?

Czy chciałbyś poczuć się lepiej? Cieszyć się pełnym zakresem ruchu w każdej aktywności fizycznej, a także  odkryć najskuteczniejszy sposób na stres? Osteopatia w praktyce otworzy ci drzwi do pełni twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Ta książka to prawdziwa skarbnica wiedzy o osteopatii w praktyce i medycynie naturalnej. Ta terapia zatroszczy się o twoje zdrowie w sposób holistyczny i efektywny. A także pomoże ci odkryć potencjał twojego ciała, łagodząc ból kręgosłupa i mięśni.

Medycyna naturalna i leczenie przez dotyk – moc holistycznego podejścia do zdrowia

Torsten Liem, osteopata i wykwalifikowany specjalista w dziedzinie osteopatii w praktyce oraz medycyny naturalnej, prezentuje holistyczne podejście do zdrowia i leczenia. Posiada specjalistyczną wiedzę i umiejętności w dziedzinie anatomii, fizjologii oraz technik terapeutycznych w skutecznym leczeniu różnego rodzaju dolegliwości i schorzeń. W książce wyjaśnia, jak działa układ mięśniowo-szkieletowy oraz jakie ćwiczenia wykonywać, w tym ćwiczenia oddechowe, by uwolnić się od chorób i bólu mięśni czy kręgosłupa. Prezentuje masaż powięzi oraz cały wachlarz praktycznych terapii, dzięki którym poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ćwiczenia oddechowe na zrelaksowany umysł, zdrowie i spokojne serce

Jeśli chciałbyś pozbyć się napięcia i stresu, które codziennie towarzyszą ci w życiu, zastosuj najskuteczniejsze ćwiczenia oddechowe. Dzięki nim wprowadzisz harmonię i spokój do swojego umysłu. A także pozytywnie wpłyniesz na stan swojego zdrowia. A jeśli cierpisz na dokuczliwy ból kręgosłupa lub mięśni, osteopatia w praktyce ma dla ciebie bezpieczne rozwiązanie! Autor oferuje różnorodne terapie manualne i techniki masażu powięzi. Dzięki nim będziesz mógł złagodzić ból i przywrócić swobodę ruchów. Poznasz praktyczne wskazówki dotyczące mobilizacji stawów i manipulacji kręgosłupa. A także wzmacniające ćwiczenia, dzięki którym przywrócisz sprawność swojemu ciału. Zaufaj skuteczności leczenia przez dotyk, które sprawi, że poczujesz się lepiej i pełen sił.

Masaż powięzi klucz do swobody ruchu i komfortu

W książce znajdziesz wiele kolorowych, szczegółowych ilustracji, rysunków i wykresów, które wprowadzą cię w świat osteopatii w praktyce i pozwolą korzystać z technik samopomocy w domowym zaciszu. Nauczysz się wykonywać prawidłowo ćwiczenia, które pozwolą ci złagodzić ból kręgosłupa i mięśni. Autor udowadnia, że leczenie przez dotyk jest całkowicie bezpieczne i skuteczne. A co najważniejsze jest idealnym sposobem na stres. A także pozwala na uniknięcie uciążliwych skutków ubocznych, które często towarzyszą konwencjonalnym terapiom. To przełomowe podejście do zdrowia przedstawione w tej książce skłoni cię do refleksji nad potrzebami twojego ciała i umysłu. Pozwoli ci również odnaleźć równowagę między aktywnością fizyczną a duchową harmonią. A także odkryć potencjał twojego organizmu.

Osteopatia w praktyce – twoja droga do uzdrowienia

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ