afirmacje

zy wiesz, że afirmacje mają moc uzdrawiania? Są czymś znacznie poważniejszym niż tylko słowami wzmacniającymi pozytywne myślenie. W praktyce potrafią poprawić stan zdrowia. Nie tylko fizycznego, ale też psychicznego. W czym tkwi ich siła? Otóż źródłem wielu chorób i dolegliwości jest podświadomość. Negatywne myśli i tłumione emocje zostawiają ślady w ciele. Trudne do wyjaśnienia bóle czy zaburzenia funkcjonalne to tylko niektóre z nich. Stosując właściwe afirmacje, można oczyścić umysł i podświadomość. To prosty, a przy tym skuteczny sposób na poprawę ogólnego stanu zdrowia.

Dzięki tym książkom dowiesz się, jak wykorzystać afirmacje do dbania o zdrowie. Będziesz potrafił dopasować odpowiednie słowa do swoich objawów i dolegliwości. Poznasz zasady ich komponowania - zrozumiesz, co warto stosować, a czego lepiej unikać. Jeżeli będziesz chciał użyć własnych afirmacji, nauczysz się je tworzyć. Korzystając z wiedzy psychoterapeutów, bioenergoterapeutów i nauczycieli duchowych, uczynisz afirmacje narzędziem pozytywnych zmian. W ten sposób poprawisz jakość swojego życia i będziesz spokojny o zdrowie.

Jak zadbać o siebie - afirmacje na każdy dzień roku. 365 prostych i szybkich ćwiczeń wspierających własne potrzeby, wdzięczność i pozytywne myślenie – dr Zoe Shaw
Jak zadbać o siebie – afirmacje na każdy dzień roku
365 prostych i szybkich ćwiczeń wspierających własne potrzeby, wdzięczność i pozytywne myślenie

Nadszedł idealny czas, by zrobić coś dla siebie! Coś, co możesz zrobić tylko ty. Zadbaj o siebie. Zadbaj o swój spokój, relaks, poczucie własnej wartości, samoakceptację, rozwój osobisty i pewność siebie. Pozwól sobie odczuwać przyjemność z bycia tym, kim jesteś, bo jesteś wystarczający! Ta książka to swojego rodzaju terapia, która przeprowadzi cię przez 365 dni roku. Każdy dzień obdaruje cię inspirującym cytatem, motywacją, refleksją, ćwiczeniem mindfulness czy afirmacją na dobry dzień. O poranku przeczytaj wpis i żyj nim z intencją przez resztę dnia. Stwórz swoją mapę marzeń, otocz się roślinami, jeśli je lubisz, rozpocznij dzień bez mediów społecznościowych, rozładuj poczucie winy, nagrodź się za ciężką pracę. Niech ten rok będzie twoim rokiem!

Joga w rytmie natury Kassandra Reinhard
Joga w rytmie natury
Praktyki zgodne z porą dnia, fazą Księżyca i porą roku. Eliminacja stresu i napięć z yin jogą, vinyasa jogą, jogą księżycową oraz afirmacjami i medytacjami

Takiej jogi jeszcze nie praktykowałeś! Terapia jogą to coś więcej niż poprawienie zdrowia dzięki aktywności fizycznej. Joga zgodna z rytmami natury otworzy przed tobą nowe możliwości! To nie tylko doskonały sposób na stres i niepokój, wzmocnienie mięśni i ćwiczenia na stawy, to szansa na poznanie siebie na głębszym poziomie. W książce znajdziesz sekwencje jogi na stres, jogi księżycowej czy porannej z opisami i zdjęciami, a 80 afirmacji i ćwiczenia oddechowe pomogą wyciszyć umysł i zregenerować ciało. Wieczorne medytacje i sezonowe rytuały przyniosą głęboki relaks, poczucie szczęścia i pokrzepienie.

Codzienna dawka motywacji w pokonywaniu raka Chris Wark
Codzienna dawka motywacji w pokonywaniu raka
365 inspiracji, które pomogą Ci wygrać z chorobą i rozkwitać na nowo

Książka ta pełna jest inspiracji i motywacji dla chorych na raka. Daje odwagę, nadzieję oraz wyzwala pozytywne myślenie pomocne w odzyskaniu zdrowia. Poza tym ułatwia stawienie czoła trudnym emocjom – stanom lękowym i niepokojom towarzyszącym diagnozie nowotworu. Autor, który sam zmagał się z chorobą nowotworową, teraz podpowiada, jak żyć z rakiem i go pokonać. Dzieli się afirmacjami dla chorych na raka, wskazówkami dotyczącymi diety, zaleceniami terapii naturalnych, które nie tylko mają przywrócić zdrowie, ale też odblokować zahamowany przez chorobę rozwój osobisty.

Skutecznie pokonaj kompulsywne objadanie sie Samantha Skelly
Skutecznie pokonaj kompulsywne objadanie się
Proste sposoby na uwolnienie się od zajadania emocji

Zaburzenia odżywania, w tym zajadanie emocji to choroby, które dotykają coraz większą liczbę osób. Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się i powrócić do zdrowego odżywiania i samoakceptacji? Jak wyjść z błędnego koła napadów jedzenia i diet? Postaw zdrowie i poczucie własnej wartości na pierwszym miejscu. W wyzdrowieniu pomoże ci szereg afirmacji. Za pomocą umysłu nauczysz się kontrolować i przeżywać stresy, a nie zajadać emocje. Autorski program terapii, zaprezentowany przez ekspertkę od zaburzeń odżywiania pomoże ci odzyskać motywację i pozytywną relację z ciałem oraz osiągnąć sukces w rozwoju osobistym. Odzyskasz radość i szczęście, nauczysz się prawdziwie przeżywać emocje.

dno miednicy
Joga Wenus
Proste i skuteczne ćwiczenia dna miednicy, dzięki którym pożegnasz kobiece dolegliwości i wzbogacisz życie intymne

Odczuwasz ból w dole brzucha? Boisz się, że kichanie, śmiech lub aktywność fizyczna wprawią Cię w zakłopotanie? Obawiasz się, że Twoje życie intymne już nigdy nie będzie udane? Za tymi pytaniami kryją się kobiece dolegliwości spowodowane osłabieniem dna miednicy. Możesz odzyskać kontrolę nad swoim ciałem z Jogą Wenus. To nowatorska terapia jogą skierowana właśnie do kobiet i skupiająca się wyłącznie na treningu dna miednicy. W książce znajdziesz dokładne instrukcje, jak wykonać ćwiczenia, połączyć je z ćwiczeniami oddechowymi i afirmacjami, aby odzyskać zdrowie, szczęście i pokochać siebie.

Ty tez mozesz pokonac raka Chris Wark
Ty też możesz pokonać raka
Kompleksowy plan terapii naturalnych w leczeniu nowotworów

Dzięki Autorowi tej książki, który pokonał nowotwór jelita grubego, odkryjesz przełomowy program wspierania leczenia raka bez chemii. Poznasz skuteczne terapie naturalne oraz superfoods składające się na dietę antyrakową. Dowiesz się, dlaczego regularna aktywność fizyczna i ziołolecznictwo służą poprawie zdrowia i wzmocnieniu odporności. Nauczysz się też stosować afirmacje wyciszające umysł i przywracające równowagę w ciele i umyśle. Medycyna naturalna dostarczy ci narzędzi, które uruchomią proces samouzdrawiania.

ZAPISZ SIĘ