Zacukrzony mózg – jak odtruć organizm z nadmiaru szkodliwego cukru

Najskuteczniejsze metody uzdrawiające i usuwające otyłość brzuszną dzięki mądremu połączeniu diety śródziemnomorskiej i ketogenicznej

  • ISBN: 978-83-8168-588-7;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 420;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Zacukrzony mózg – poznaj niebezpieczny wpływ cukru na mózg

Czy wiesz, że mając zacukrzony mózg, możesz być bardziej podatny na choroby? Współczesna dieta nie ma nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem. Przepełniona nadmiarem cukru w organizmie i tłuszczami trans (złymi tłuszczami) jest drogą prowadząca do wyniszczenia. Nie tylko mikrobiomu jelitowego, ale całego organizmu oraz osłabienia pracy mózgu. Zacukrzony mózg wpływa na rozwój wielu chorób, takich jak miażdżyca, cukrzyca, nowotwory, depresja, zanik pamięci, a nawet choroby neurodegeneracyjne. Nadmierne spożywanie i łączenie tych dwóch produktów (cukru i tłuszczów trans) sprawia, że mózg po prostu się kurczy. Jak temu zapobiec? Sięgnij po tę przełomową książkę!

Jak dieta wpływa na zdrowie mózgu?

Doktor Mike Dow, niekwestionowany ekspert w dziedzinie zdrowia mózgu, uświadamia w tej publikacji o szkodliwości cukru i jego niekorzystnym wpływie na chemię mózgu. Podpowiada, jak można temu zaradzić i jak odtruć organizm z nadmiaru cukru. Wyjaśnia, jak łatwo się od niego uzależnić i wpaść w pułapkę kompulsywnego objadania. A to prowadzi do zacukrzenia mózgu. Chyba każdy z nas chce tego uniknąć! Jest na to sposób!

W książce znajdziesz skuteczne i sprawdzone sposoby na zerwanie ze złymi nawykami żywieniowymi. To właśnie one odpowiadają za rozwój groźnych chorób i uciążliwych dolegliwości, takich jak brak energii, ospałość i przewlekłe zmęczenie. Powołując się na najnowsze badania naukowe, dr Dow wyjaśnia, jak tego uniknąć przy pomocy prawidłowej diety dla mózgu. Wystarczy zastosować proste zmiany w sposobie odżywiania i ograniczyć spożywanie cukru i tłuszczów trans, aby cieszyć się nie tylko dobrym samopoczuciem, ale też dobrze wyglądać. W momencie, kiedy postawisz na zdrowe odżywianie, efekty zauważysz bardzo szybko.

Jaka jest prawidłowa dieta dla mózgu, która pomoże zerwać ze złymi nawykami i kompulsywnym objadaniem?

Z książki, dowiesz się, jaka jest odpowiednia dieta dla mózgu. I jak krok po kroku wprowadzać efektywne oraz trwałe zmiany w swoim codziennym odżywianiu. Pozwoli ci to zerwać z kompulsywnym objadaniem się oraz odtruć organizm z nadmiaru szkodliwego cukru. Dzięki temu odzyskasz władzę nad głęboko zakorzenionymi zachciankami. Dodatkowo zadbasz o swoją sylwetkę i zgubisz kilka zbędnych kilogramów. Przekonasz się, czym jest ketoza i dlaczego stan ketozy to efektywne spalanie tłuszczu tak bardzo pożądane przez osoby odchudzające się. Autor prezentuje klinicznie potwierdzony 3-etapowy plan. Dzięki, któremu wyeliminujesz złe tłuszcze i cukier. A zwiększysz zawartość przyjaznych tłuszczów oraz naturalnych probiotyków w swojej codziennej diecie, dbając przy okazji o zdrowie mikrobiomu.

Zacukrzony mózg – poznaj prozdrowotne działanie śródziemnomorskiej diety ketogenicznej

Doktor Dow przedstawia w tej książkę prozdrowotną metodę opartą na zdrowym odżywianiu – połączenie diet śródziemnomorskiej i ketogenicznej. Jedzenie w duchu keto inspirowane dietą śródziemnomorską pozwala zwiększyć poziom serotoniny i dopaminy w mózgu. To korzystnie wpływa na zdrowie, a także na wprowadzenie organizmu w stan ketozy, czyli efektywnego spalania tłuszczu. Dodatkowo Autor łączy w tym poradniku autohipnozę i inne techniki, które w naturalny sposób pozytywnie wpływają na kondycję mózgu i poprawę pamięci. Przedstawia przepisy oraz produkty z gatunku superfoods (superżywności) gwarantujące wzrost komórek i odtrucie przesłodzonego mózgu, usuwając jednocześnie oponkę i tłuszcz z brzucha. Nie czekaj i już dziś pozbądź się zacukrzonego mózgu!

Odtruj zacukrzony mózg i żyj dłużej

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ