Wylecz artretyzm

Jak wzmocnić i odbudować stawy

  • ISBN: 978-83-64278-46-4;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Co jest dobre na artretyzm i ból stawów?

Artretyzm i choroby stawów dotykają miliony ludzi na całym świecie. W samych Stanach Zjednoczonych choruje na nie co piąty dorosły. Dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn, w młodym i w starszym wieku. Przybierają one formę choroby zwyrodnieniowej stawów, fibromialgii, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz podagry. Ograniczają aktywność fizyczną i sprawność ruchową. Są podstępne, bo przez wiele lat rozwijają się, nie dając żadnych objawów. Aż tu nagle pojawia się nagły ból mięśni, stawów, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej dotkliwy. Nie do wytrzymania.

Pokonaj artretyzm i choroby stawów odpowiednią dietą

Samodzielnie zadbaj o zdrowe kości, mięśnie i stawy

Doktor Bruce Fife, mówca, dietetyk i autor wielu bestsellerów poświęconych zdrowiu oraz odżywianiu, podpowiada jak temu zapobiec i nie doprowadzić do podobnego stanu. Nieważne, czy wykonujesz pracę biurową, jesteś gospodynią domową czy poświęcasz się ulubionej aktywności fizycznej. Dzięki temu poradnikowi zmniejszysz ryzyko wystąpienia bólu stawów i mięśni odzyskując całkowitą sprawność. Dodatkowo dowiesz się, co tak naprawdę niszczy twoje stawy.

Naturalne sposoby na artretyzm. Proste ćwiczenia na stawy

W książce znajdziesz szereg informacji, dzięki którym wyleczysz się z typowych objawów artretyzmu. Autor prezentuje proste ćwiczenia na stawy, które pozwolą ci zadbać o zdrowe kości, pokonać ból mięśni, a także odbudować uszkodzone stawy. Dzięki temu doświadczysz wyraźnej poprawy swojego zdrowia. Dodatkowo zapoznasz się z unikalnymi informacjami zamieszczonymi w poradniku, które są absolutną nowością dla większości czytelników, a nawet lekarzy.

Dieta na zdrowe kości i stawy

Choroby stawów można leczyć na wiele sposobów. Zarówno wywodzących się z medycyny Zachodu, jak i alternatywnej. Kluczowym warunkiem powrotu do zdrowia jest odpowiednia dieta. Jaka dokładnie? Jedni powiedzą, że to dieta niskotłuszczowa, wegetariańska. Inni wskażą dietę opartą na średniej zawartości tłuszczu, ale ubogą w węglowodany. A jeszcze inni będą podkreślać zalety diety makrobiotycznej, zgodnej z grupą krwi. Co zatem wybrać? Odpowiedź znajdziesz w tej książce. Autor podpowie ci, co należy jeść, aby mieć zdrowe kości i stawy.

Ćwiczenia na stawy idealne na artretyzm

Jak wzmocnić stawy, kości i mięśnie

Dr Fife oferuje program 7 kroków do pokonania artretyzmu, który wzmacnia stawy i przynosi wyraźną ulgę. Oferuje wiele naturalnych środków, niezwykle pomocnych przy bólu stawów i mięśni. Gwarantują one wyraźną poprawę. Należy do nich świeży czosnek czy mieszanka octu i miodu. Autor podaje najlepsze suplementy i witaminy na stawy. Podpowiada jak zwalczać infekcje przy użyciu oleju kokosowego, który odbudowuje stawy oraz likwiduje stany zapalne. Przedstawia sposób detoksykacji i poszczenia, który jak potwierdzają liczne badania naukowe, pomaga skutecznie wyeliminować objawy artretyzmu i odbudowuje stawy. Oferuje aktywność fizyczną oraz wiele rodzajów ćwiczeń na stawy. W tym ćwiczenia na kolana, które wzmocnią stawy kolanowe. Wyjaśnia po kolei co zrobić, aby efekty były widoczne i odczuwalne. Realizując wytyczne planu walki z artretyzmem dr. Fife’a, uwolnisz się od bólu wywołanego zapaleniem stawów i fibromialgią. A także znacząco zredukujesz dokuczające ci schorzenia. W końcu zapomnisz o bolących stawach i odzyskasz pełną radość życia i zdrowie.

Czas zadbać o swoje stawy

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ