Zacukrzony mózg – jak odtruć organizm z nadmiaru szkodliwego cukru. Najskuteczniejsze metody uzdrawiające i usuwające otyłość brzuszną dzięki mądremu połączeniu diety śródziemnomorskiej i ketogenicznej
  • ISBN: 978-83-8168-588-7;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 420;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Zacukrzony mózg – niebezpieczny dla zdrowia

Czy wiesz, że mając zacukrzony mózg możesz być bardziej podatny na choroby? Współczesna dieta, która obecnie jest przepełniona cukrem i tłuszczami trans, to niestety droga prowadząca do wyniszczenia. Nie tylko naszego mikrobiomu, ale przede wszystkim całego organizmu oraz osłabienia pracy mózgu. Wpływa ona na rozwój wielu chorób, takich jak miażdżyca, cukrzyca, nowotwory, depresja, zanik pamięci, a nawet choroby neurodegeneracyjne. Nadmierne spożywanie i łączenie tych dwóch produktów, sprawia że mózg po prostu się kurczy.

Dlaczego mózg się kurczy i jak odzyskać zdrowie mózgu?

Doktor Mike Dow, jako ekspert w dziedzinie zdrowia mózgu wyjaśnia, jak cukier niekorzystnie wpływa na chemię naszego mózgu i jak możemy temu zaradzić. Wyjaśnia, jak łatwo się od niego uzależnić i wpaść w pułapkę kompulsywnego objadania się. W oparciu o najnowsze badania naukowe dotyczące diety, Autor podaje sposoby na zerwanie ze złymi nawykami pokarmowymi, które odpowiadają za rozwój chorób – otyłość brzuszną, brak energii i ciągłe zmęczenie. Podpowiada, jak poprawić swoją pamięć, samopoczucie, a także wygląd zewnętrzny. Przekonuje, że wystarczy zastosować proste zmiany w sposobie odżywiania i ograniczyć spożywanie cukru i tłuszczów trans, aby być pięknym i zdrowym. W momencie, kiedy postawisz na zdrowe odżywianie, superżywność, naturalne probiotyki, efekty zauważysz bardzo szybko. Doktor Mike zmotywowany przełomowymi osiągnięciami naukowymi, ujawnia szokującą rzeczywistość dotyczącą zachodnich diet. Udowadnia, że niezdrowe pokarmy, które codziennie jemy, szkodzą naszemu zdrowiu. Nie tylko niszczą nasz mikrobiom i cały organizm, ale w rzeczywistości zmniejszają wydolność naszego mózgu.

Jak zerwać ze złymi nawykami i kompulsywnym objadaniem się?

Z książki, dowiesz się, jak krok po kroku, wprowadzać efektywne i trwałe zmiany w swoim codziennym odżywianiu, w celu zerwania z kompulsywnym objadaniem się i odzyskaniem władzy nad głęboko zakorzenionymi zachciankami. Autor prezentuje klinicznie potwierdzony 3-etapowy plan, który pozwala wyeliminować cukier, zwiększyć zawartość przyjaznych tłuszczów oraz naturalnych probiotyków w Twojej codziennej diecie.

Prozdrowotne działanie śródziemnomorskiej diety ketogenicznej, która wzmacnia mózg i usuwa otyłość brzuszną

Autor prezentuje prozdrowotną metodę opartą na zdrowym odżywianiu, która pozwala poprawić kondycję umysłową i pozbyć się otyłości brzusznej. Oferuje wykaz najnowszych badań naukowych, a także najlepszą dietę dla zdrowia mózgu i dobrego samopoczucia – połączenie diety śródziemnomorskiej z ketogeniczną. Jedzenie keto inspirowane dietą śródziemnomorską pozwala zwiększyć poziom serotoniny i dopaminy w mózgu, co korzystnie wpływa na zdrowie. Łączy również autohipnozę i inne techniki, które w naturalny sposób pozytywnie wpływają na kondycję mózgu. Przedstawia przepisy oraz produkty superfoods gwarantujące wzrost komórek i odtrucie przesłodzonego mózgu, usuwając jednocześnie oponkę i tłuszcz z brzucha.

Odtruj zacukrzony mózg i żyj dłużej

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ