olej lniany – książki

Olej lniany jest jednym z najzdrowszych olejów roślinnych. Obniża poziom cholesterolu i sprzyja zapobieganiu miażdżycy. Zabezpiecza przed chorobami serca i układu krwionośnego. Posiada właściwości przeciwzapalne i wzmacniające system immunologiczny. Polecany szczególnie dla dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży i dorosłych. Olej lniany to cenne źródło kwasów omega-3, które są niezbędne do prawidłowej pracy mózgu. Ich niedobór może prowadzić do rozwoju licznych chorób, co niejednokrotnie zostało potwierdzone w badaniach naukowych. Zawarte w oleju lnianym kwasy tłuszczowe hamują działanie wolnych rodników.

Olej lniany to naturalna broń przeciw starzeniu się. Jest kluczem do leczenia chorób cywilizacyjnych takich jak – cukrzyca, Alzheimer, choroba wieńcowa i zawał mięśnia sercowego, choroba Crohn’a, a także rak piersi, okrężnicy i prostaty. Picie oleju lnianego ma same zalety. Pomaga wyostrzyć wzrok, wzmocnić koncentrację, a także zapanować nad emocjami. Rewelacyjnie działa także na skórę i włosy. A dodatkowo wspomaga odchudzanie.

Z oferowanych przez nas książek, dowiesz co zawiera olej lniany, na co pomaga, do czego można go wykorzystywać, jak go stosować, a także czy można na nim smażyć potrawy. Poznasz również dietę dr Budwig, która słynie z zastosowanie oleju lnianego tłoczonego na zimno w leczeniu chorób układu krążenia.

Ketogeniczne superpaliwo
Zdrowe tłuszcze na zwiększenie odporności, zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawę pracy mózgu i serca. Najlepsze źródła oraz poprawne dawkowanie

Prawdopodobnie wszystko, co do tej pory słyszałeś o tłuszczach jest nieprawdą! Najnowsze badania naukowe potwierdziły, że nasycone kwasy tłuszczowe, od lat „oskarżane” o powodowanie chorób serca czy podwyższanie cholesterolu, tak naprawdę im przeciwdziałają. Odkryj w jaki sposób, dzięki równowadze kwasów omega-3 i 6, zmniejszyć ryzyko wystąpienia choroby Alzheimera, stanów zapalnych, a także wyeliminować depresję czy nerwicę. Poznaj zalecenia dotyczące cyklicznej diety ketogenicznej, a także tłuszcze, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy!

Ketogeniczna Biblia dr Jacob Wilson dr Ryan Lowery
Ketogeniczna Biblia
Najnowsze badania naukowe, suplementacja, praktyczne porady i przepisy

Dzięki diecie ketogenicznej przekonasz się jak szybko schudnąć, zyskać zdrowe serce, urozmaicić swoją kuchnię i zadbać o zdrowe odżywianie. Dodatkowo, jak wyeliminować stany zapalne, zaburzenia neurodegeneracyjne, cukrzycę typu 1 i 2, choroby Parkinsona, Alzheimera, a nawet raka. Ta książka wyjaśni ci co to jest dieta keto oraz ketoza. Naukowcy przedstawiają prozdrowotne i odchudzające efekty działania diety bogatej w tłuszcz (m.in. olej kokosowy czy olej lniany), które dokładnie udokumentowali w licznych badaniach naukowych publikując w tym kompendium po raz pierwszy.

Cud oleju lnianego
Cud oleju lnianego
Źródło zdrowia i witalności

Zamknięty w ciemnej buteleczce zimno tłoczony olej lniany jest prawdziwym skarbem. Wiedziały już o tym ludy starożytne i ludowe szamanki. Dzięki Autorowi – ekspertowi od zdrowego odżywiania, teraz i ty będziesz mógł w pełni wykorzystać właściwości lecznicze oleju lnianego. Ten wyjątkowy olej roślinny bogaty jest w kwasy Omega - 3 i Omega - 6, kwasy alfa linolenowy i DHA. Uważany jest za cenny składnik diety, w tym ketogenicznej. Dawkowany codziennie wyostrza umysł, wzmacnia psychikę i wspomaga funkcjonowanie mózgu. Przeciwdziała chorobom serca i nadciśnieniu, a także niektórym nowotworom.

ZAPISZ SIĘ