olej lniany – książki

Olej lniany jest jednym z najzdrowszych olejów roślinnych. Obniża poziom cholesterolu i sprzyja zapobieganiu miażdżycy. Zabezpiecza przed chorobami serca i układu krwionośnego. Posiada właściwości przeciwzapalne i wzmacniające system immunologiczny. Polecany szczególnie dla dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży i dorosłych. Olej lniany to cenne źródło kwasów omega-3, które są niezbędne do prawidłowej pracy mózgu. Ich niedobór może prowadzić do rozwoju licznych chorób, co niejednokrotnie zostało potwierdzone w badaniach naukowych. Zawarte w oleju lnianym kwasy tłuszczowe hamują działanie wolnych rodników.

Olej lniany to naturalna broń przeciw starzeniu się. Jest kluczem do leczenia chorób cywilizacyjnych takich jak – cukrzyca, Alzheimer, choroba wieńcowa i zawał mięśnia sercowego, choroba Crohn’a, a także rak piersi, okrężnicy i prostaty. Picie oleju lnianego ma same zalety. Pomaga wyostrzyć wzrok, wzmocnić koncentrację, a także zapanować nad emocjami. Rewelacyjnie działa także na skórę i włosy. A dodatkowo wspomaga odchudzanie.

Z oferowanych przez nas książek, dowiesz co zawiera olej lniany, na co pomaga, do czego można go wykorzystywać, jak go stosować, a także czy można na nim smażyć potrawy. Poznasz również dietę dr Budwig, która słynie z zastosowanie oleju lnianego tłoczonego na zimno w leczeniu chorób układu krążenia.

Ketogeniczne superpaliwo
Zdrowe tłuszcze na zwiększenie odporności, zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawę pracy mózgu i serca. Najlepsze źródła oraz poprawne dawkowanie

Prawdopodobnie wszystko, co do tej pory słyszałeś o tłuszczach jest nieprawdą! Najnowsze badania naukowe potwierdziły, że nasycone kwasy tłuszczowe, od lat „oskarżane” o powodowanie chorób serca czy podwyższanie cholesterolu, tak naprawdę im przeciwdziałają. Odkryj w jaki sposób, dzięki równowadze kwasów omega-3 i 6, zmniejszyć ryzyko wystąpienia choroby Alzheimera, stanów zapalnych, a także wyeliminować depresję czy nerwicę. Poznaj zalecenia dotyczące cyklicznej diety ketogenicznej, a także tłuszcze, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy!

Cud oleju lnianego
Cud oleju lnianego
Źródło zdrowia i witalności

Tłoczony na zimno olej lniany jest prawdziwym skarbem dla zdrowia. Wiedzieli już o tym starożytni i ludowe szamanki. Dzięki informacjom z tej książki i ty będziesz mógł wykorzystać właściwości lecznicze oleju lnianego. Ten wyjątkowy olej roślinny bogaty jest w kwasy omega - 3 i omega - 6, kwasy alfa linolenowy i DHA. Uważany za cenny składnik diety. Dawkowany codziennie, jako preparat wzmacniający organizm, wyostrza umysł, wzmacnia psychikę i funkcjonowanie mózgu. Przeciwdziała chorobom układu krążenia, nowotworom, obniża poziom cholesterolu. Chcesz wiedzieć, jak przyspieszyć metabolizm, sięgnij po olej!

ZAPISZ SIĘ