Elektroakupunktura do użytku domowego i praktyki terapeutycznej

Bezbolesna i bezpieczna metoda samouzdrawiania

  • ISBN: 978-83-8168-411-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 200;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Elektroakupunktura – jak działa?

Elektroakupunktura stanowi połączenie akupunktury, która wykorzystywana jest w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej od tysięcy lat, z nowoczesnymi możliwościami technicznymi naszych czasów. Igły zastąpione zostały prostym i tanim urządzeniem emitującym prąd o niskim napięciu, który skutecznie i bezboleśnie pobudza strumień energii życiowej właściwy dla ciała danej osoby (Chi), znosi blokady oraz odprowadza nadmierny przepływ energii tam, gdzie wywołuje on zjawiska chorobowe. Dzięki tej książce dowiesz się jakie dobroczynne działanie niesie ze sobą stosowanie elektroakupunktury oraz prądu o niskiej mocy.

Lecznicze właściwości prądu

Naukowcy i eksperci od dawna wiedzą, że zastosowanie prądu o niskiej mocy ma działanie lecznicze. Elektrostymulacja wykorzystywana jest zarówno w fizykoterapii, kosmetyce, jak i onkologii. Przeprowadzane pomiary elektryczności ciała ludzkiego pokazują jednoznacznie: na chorych i bolących organach, nerwach i częściach ciała aktywność bioelektryczna jest bardzo niska lub nie występuje wcale. Przy dopływie delikatnych strumieni często udaje się usunąć dolegliwości i zauważalnie reaktywować elektryczność ciała tam, gdzie była zablokowana. Jest to również doskonały sposób na przywrócenie w organizmie równowagi kwasowo-zasadowej. Zobacz jak bezpiecznie zastosować prąd o niskiej mocy do samoleczenia!

Elektroakupunktura dla każdego

Dr Günter Harnisch, ekspert w dziedzinie medycyny naturalnej i ludowej, stworzył publikację adresowaną zarówno do laików, pragnących stosować elektroakupunkturę w domowym zaciszu, jak i wszystkich zawodowych terapeutów, chcących pogłębić swoją wiedzę. Udziela w niej odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania, jak te o częstotliwość stosowania elektroakupunktury, stymulację punktów akupunkturowych, a przede wszystkim przyporządkowanie ich odpowiednim meridianom, wraz z ich szczegółowym omówieniem. W obszernym leksykonie chorób i dolegliwości przedstawia ponad 100 konkretnych propozycji terapii wraz z punktami jakie należy stymulować oraz dodatkowymi środkami zaradczymi.

Elektroakupunktura pomocna między innymi w:

– alergiach,
– astmie,
– nowotworach,
– artretyzmie,
– bólach głowy (również migrenowych),
– zrzucaniu zbędnych kilogramów,
– depresji,
– grypie i gorączce,
– menopauzie,
– wzdęciach,
– katarze (w tym siennym),
– nadciśnieniu,
– osteoporozie,
– reumatyzmie,
– wypadaniu włosów,
– cellulicie,
– problemach skórnych,
– zapaleniu gardła,
– trądziku,
– egzemie,
– rwie kulszowej,
– rozedmie płuc,
– eliminacji zmarszczek i oznak starzenia,
– różnego rodzaju uzależnieniach np. od leków, alkoholu czy narkotyków.

Punkty akupunkturowe – jak je odnaleźć

Autor sprawił, że odnalezienie odpowiedniego punktu akupunkturowego jest niezwykle proste. Można to zrobić przy użyciu aparatu do elektroakupunktury, który wskazuje właściwe miejsce z dokładnością do milimetra. Dodatkowym ułatwieniem będą również dokładne tablice anatomiczne znajdujące się na końcu książki. Są to ilustracje ważnych punktów akupunkturowych oraz strumieni energii. Pomogą Ci one w dokładnym odnalezieniu punktu odpowiedzialnego za daną chorobę czy dolegliwość.

Urządzenie do elektroakupunktury – fachowa pomoc w wyborze

W tej jedynej na polskim rynku książce o elektroakupunkturze znajdziesz również przydatne wskazówki dotyczące wyboru aparatu do elektrostymulacji. Autor, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym, pokazuje na co zwracać uwagę przy zakupie oraz radzi jaki model wybrać. Praktyczne porady dotyczące użytkowania oraz dokładne wskazówki terapii wielu schorzeń pomogą Ci odzyskać zdrowie i witalność na długie lata.

Odkryj lecznicze działanie elektroakupunktury!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ