zdrowe zęby – książki

Zdrowe zęby to nie tylko piękny uśmiech. To przede wszystkim zdrowe całe ciało i organizm. Zdrowe zęby wpływają również na naszą odporność na choroby. Choć może ci się to wydawać niesamowite, wiele poważnych chorób ogólnoustrojowych rozpoczyna się od niepozornych zmian próchniczych czy pojawienia się kamienia nazębnego. Choroby dziąseł są istotnym czynnikiem ryzyka przy problemach serca i udarach. Do objawów infekcji zaliczamy: cofanie się dziąseł, opuchliznę, krwawienie, luźne zęby, pogłębienie się szczeliny dziąsłowej, obumieranie tkanki dziąsłowej i wypadanie zębów.

Kluczem do zdrowia jamy ustnej jest odpowiednia dieta. Tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie naszych zębów. To, co jemy, odbija się na zdrowiu zębów prowadząc do rozwoju próchnicy i rozkładu tkanki. Niewłaściwa dieta znacząco obniża skuteczność procesów leczniczych zębów i dziąseł. Efektem jest zniszczenie zęba, czyli demineralizacja. Na szczęście już dzisiaj możesz temu zapobiec sięgając po nasze książki. Cenieni eksperci w dziedzinie zdrowia jamy ustnej i utrzymania zdrowych zębów podpowiedzą ci jak zniwelować próchnicę i odwrócić jej skutki. Poznasz zasady diety wraz z przykładowymi przepisami, które wspierają remineralizację zębów i naprawę ubytków. Ponadto dowiesz się, jak dzięki płukaniu ust olejem wyeliminować bakterie, grzyby i zmiany próchnicze, będące przyczyną powstawania chorób ogólnoustrojowych.

Naturalne metody na zdrowe zęby
Skuteczna remineralizacja szkliwa i zapobieganie próchnicy

Dzięki tej książce całkowicie pozbędziesz się próchnicy i nauczysz się tak dbać o higienę jamy ustnej, aby wizyta u stomatologa była jedynie miłym potwierdzeniem tego, że masz zdrowe i mocne zęby. Poznasz dietę, która wzmocni szkliwo, zremineralizuje zęby i uzdrowi dziąsła. Zwalcz próchnicę bez dentysty.

Płukanie ust olejem
Płukanie ust olejem
Detoksykacja i uzdrawianie ciała poprzez usta

Choć zabrzmi to niewiarygodnie, płukanie ust olejem zwiększa szanse na uniknięcie bardzo poważnych dolegliwości. Dzięki niemu wyeliminujesz bakterie, grzyby i zmiany próchnicze, będące przyczyną powstawania chorób ogólnoustrojowych. Piękny uśmiech – zdrowe ciało!

ZAPISZ SIĘ