stawianie baniek – książki

Stawianie baniek wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Polega na odpowiednim użyciu specjalnych naczyń zwanych bańkami. Zassana bańka pozostawiona na skórze lub przesuwana po niej pobudza krążenie, uwalnia od toksyn i poprawia samopoczucie. Terapie stawiania baniek wykorzystuje się przy uśmierzaniu bólu, leczeniu urazów, chorobach wewnętrznych i dolegliwościach dermatologicznych. Bańkoterapię stosuje się również przy zaburzeniach trawiennych, problemach ginekologicznych, infekcjach, zaburzeniach oddechowych. Na rynku możesz znaleźć różnego rodzaju bańki, np. silikonowe, gumowe oraz te najpopularniejsze, szklane. W książkach znajdziesz ich szczegółowy opis wraz z możliwościami zastosowania. Są również różne techniki stawiania baniek w zależności od dolegliwości i miejsc na ciele, które wymagają bańkoterapii. Jest ona również skuteczną metodą na uwalnianie skutków stresu z organizmu, rozluźnia mięśnie i powięzi. Stawianie baniek może działać relaksacyjnie i odprężająco.
Masaz banka chinska Heike Oellerich Miriam Wessels
Masaż bańką chińską
Innowacyjna i skuteczna technika rozluźniania powięzi

Współczesne techniki stawiania baniek zostały kompleksowo przetestowane w praktyce i stały się powszechną metodą terapeutyczną, również w zakresie samoleczenia. A co najlepsze, terapia bańkami ma wiele pozytywnych efektów dla stanu zdrowia i nie wywołuje skutków ubocznych. Przede wszystkim jest łatwa w użytkowaniu, a do tego jeszcze przystępna cenowo. Z tej książki dowiesz się, czym jest klasyczne stawianie baniek oraz jak działają innowacyjne bańki chińskie do terapii powięziowych. Znajdziesz dokładne instrukcje stawiania baniek przy konkretnych dolegliwościach.

Techniki stawiania baniek w powszechnych dolegliwościach mala
Techniki stawiania baniek w powszechnych dolegliwościach
Ilustrowany przewodnik uśmierzania bólu, łagodzenia stanów zapalnych i leczenia urazów

Stawianie baniek stało się popularne w Hollywood, a celebryci pokazują się na galach i konferencjach prasowych ze śladami po tym zabiegu. Widywano z nimi między innymi takie znakomitości, jak Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow, Kaley Cuoco, Victorię Beckham i Justina Biebera. Z tej książcki dowiesz się, czym jest bańkoterapia i jak działa. Poznasz techniki stawiania baniek oraz dolegliwości, których możesz dzięki nim się pozbyć. Z łatwością pokonasz ból mięśni, stawów czy powięzi. Pokonasz alergie, bezsenność i urazy.

masaz twarzy bankami
Masaż twarzy bańkami
Natychmiastowy efekt liftingu

Czy znasz powód, dla którego coraz rzadziej patrzysz w lustro? Twoja twarz straciła owal i idealną gładkość? Pojawiły się na niej zmarszczki? To mocno pogarsza Twój nastrój i pozbawia wiary w siebie. Zaczynasz szukać sposobów na spowolnienie i ukrycie tych procesów. Co teraz? Drogie kremy, zabiegi, operacje? Jednak nawet najpopularniejsze metody przywrócenia młodego wyglądu dają tylko tymczasowy efekt, a zmiany zachodzące w naszym organizmie nie zostaną zatrzymane ani spowolnione. Poznaj masaż twarzy bańkami, który uwolni Cię od tych problemów.

ZAPISZ SIĘ