konopie – książka

Ludzie uprawiają konopie od tysięcy lat i stosują ją jako naturalny lek na wiele dolegliwości. Ty również możesz czerpać z szerokiego zakresu korzyści zdrowotnych i leczniczych wielu odmian marihuany. Konopie indyjskie mają działanie przeciwzapalne, przeciwpadaczkowe, przeciwdepresyjne, przeciwlękowe, uspokajające, neuroprotekcyjne, przeciwbólowe i hamują mdłości. Wciąż pojawiają się nowe badania, które potwierdzają skuteczność zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych terapii tym ziołem. Mimo to ważne jest, aby zrozumieć ryzyko związane z leczeniem za pomocą konopi indyjskich. Gdy już znajdziesz odpowiednią dla siebie dawkę i sposób korzystania z konopi, marihuana medyczna zapewni ci cudowną, bardzo potrzebną ulgę.

Konopie mogą być pomocne w leczeniu raka, choroby Alzheimera, zespołu stresu pourazowego, stwardnienia rozsianego, stwardnienia zanikowego bocznego, nudności, HIV i AIDS, choroby Leśniowskiego–Crohna, jaskry, padaczki i ciągle rosnącej listy innych schorzeń. Wciąż pojawiają się wyniki nowych badań, które potwierdzają skuteczność konopi w wielu dolegliwościach.

Medyczna marihuana – praktyczne zastosowanie
Jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z konopi indyjskich

Dowiedz się jakie problemy medyczne obecnie leczy się marihuaną. Nauczysz się dawkowania oraz metod podawania tego leku. Odkryjesz przepisy na samodzielne wykonanie olejów, nalewek, soku, masła oraz dań głównych. Konopie – lekarstwo z natury!

Konopie – cud natury
Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego

Konopie siewne uważane są przez czołowych lekarzy i naukowców za jeden z najbardziej odżywczych produktów na naszej planecie. Ponadto zmniejszają problemy skórne, poprawiają pamięć i trawienie, oczyszczają jelita, wzmacniają kości i system odpornościowy oraz posiadają działanie przeciwnowotworowe. Jedna roślina, wiele możliwości.

Superodżywianie
Energia, witalność, zdrowie

Autor tej książki, w przeciwieństwie do większości współczesnych dietetyków, zamiast koncentrować się na wciąż zmieniających się trendach żywieniowych, sięga do skarbnicy wiedzy kultur Wschodu. Dzięki holistycznemu podejściu do odżywiania odkrywa sekrety energii zaklętej w pozornie przeciętnych produktach spożywczych. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o zdrowej żywności!

ZAPISZ SIĘ