Cud oleju palmowego

Naturalny sposób na raka i choroby serca

Tytuł oryginału: The Palm Oil Miracle
  • ISBN: 978-83-64278-04-4;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  NW-Katarzyna Masłowska
  0
  1

  Olej palmowy – naturalne panaceum

  Czy wiesz, że olej palmowy jest stosowany od tysięcy lat w celu poprawy zdrowia, urody oraz samopoczucia? To bogactwo witamin A, E, K oraz koenzymu Q10, który między innymi korzystnie wpływa na skórę. Dowiesz się czym jest rafinowany i nierafinowany olej palmowy. Poznasz podstawowe różnice między nimi i dowiesz się jak poprawnie używać obu wariantów w codziennej diecie. Dzięki tej książce poznasz jego wszystkie lecznicze właściwości i odkryjesz jak w łatwy sposób korzystać z jego pomocy.

  Skuteczne przeciwdziałanie chorób

  Dzięki dużej zawartości składników odżywczych skutecznie przeciwdziała chorobom zagrażającym Twojemu życiu. Codzienne zastosowanie oleju palmowego wyeliminuje ryzyko chorób serca, wątroby, nowotworów czy dolegliwości neurodegeneracyjnych. Dodatkowo poprawia krążenie, hamuje procesy starzenia się, dba o zęby i kości oraz usprawnia wzrok. Wysoka zawartość tokotrienoli stabilizuje komórki i tkanki oraz wzmacnia układ autoimmunologiczny. Chroni przed zaburzeniami psychicznymi i obniża poziom złego cholesterolu oraz wspomaga zdrowe funkcjonowanie płuc. Stosując się do porad zawartych w książce zapewnisz sobie długie i pozbawione chorób życie. Autorem publikacji jest dr Bruce Fife, który jest znanym ekspertem w dziedzinie zdrowego odżywiania. Jako pierwszy usystematyzował wyniki badań nad leczniczymi właściwościami z pozoru zwyczajnych roślin w tym oleju palmowego czy orzecha kokosowego.

  Olej palmowy od kuchni

  Istnieje wiele rodzajów oleju palmowego, a dzięki tej publikacji wybierzesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Wszystkie charakteryzują się wyjątkowym smakiem i zapachem. Można stosować je jako zamiennik tradycyjnego oleju, dbając tym samym o swoją dietę i szczupłą sylwetkę. Książka oferuje również szereg przepisów kulinarnych wywodzących się z różnych części świata. Zapoznasz się z kuchnią malezyjską, brazylijską czy afrykańską, która oparta jest w głównej mierze na oleju palmowym. Zacznij swoją przygodę z kulinarnymi nowościami i zaskocz smakiem siebie i swoich bliskich.

  Sięgnij po olej palmowy i obierz kurs na zdrowie

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ