Dieta 5:2

Kompletny przewodnik przepisy kulinarne, obiektywne opinie

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-64278-12-9;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Katarzyna Masłowska
  0
  1

  Dieta 5:2 dopasowana do Ciebie

  Wyobraź sobie dietę, która przez większość czasu pozwala Ci jeść wszystko to, co najbardziej lubisz, a dodatkowo umożliwia skuteczne zrzucenie wagi. Dodatkowo daje trwałe efekty oraz zwiększa wydajność pracy mózgu i sprawność ciała. Oto dieta 5:2 – dieta dr. Mosleya, która obecnie bije rekordy popularności, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Powstała w oparciu o badania przeprowadzone przez naukowców. Stwierdzili oni jednogłośnie, że krótkotrwałe posty-głodówki pozwalają skutecznie schudnąć i obniżyć poziom cholesterolu. Co w rezultacie pozwala zapobiegać wielu chorobom, m.in. wystąpienia nowotworów, chorób serca, cukrzycy i Alzheimera.

  Dieta 5:2 – co i jak jeść?

  Dieta dr. Mosleya jest przede wszystkim odpowiednia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dla tych, którzy nie stosowali dotąd żadnej diety oraz dla wszystkich tych, którzy próbowali już wszystkiego. Dieta, której będziesz chciał się trzymać już przez całe życie. Wystarczy, że przez 2 dni w tygodniu będziesz spożywał zaledwie 500- 600 kalorii, a przez 5 pozostałych jadł to, na co masz tylko ochotę. W związku z tym nie tylko schudniesz, ale jednocześnie zapobiegniesz nowotworom, chorobom serca, Alzheimerowi, cukrzycy i wielu innym. Wszystkie zaprezentowane w publikacji porady zostały osobiście sprawdzone przez Autorkę, która kiedyś zmagała się z efektem jo-jo. A dziś cieszy się doskonałą sylwetką i zdrowiem.

  Na czym polega sukces diety 5:2?

  Przytoczone w książce badania medyczne i psychologiczne, wyjaśniają dlaczego te 2 dni ograniczania się do spożywania 500-600 kalorii działają leczniczo na ciało i umysł. Znajdziesz tu także wskazówki jak przygotować się na dni postu i w jaki sposób utrzymać motywację. Autorka zachęca również do wspomagania odchudzania poprzez ruch na świeżym powietrzu i stosowanie prostych ćwiczeń. W swoim bestsellerze przytacza historie wielu osób, które odniosły sukces i teraz dzielą się swoimi doświadczeniami. Ponieważ przyrządzanie posiłku, gdy ma się do dyspozycji zjedzenie zaledwie 500-600 kalorii może być nie lada wyzwaniem, Kate Harrison podaje Ci proste przepisy na dania i przekąski, które sam przygotujesz wedle własnego uznania, a które pozwolą skutecznie oszukać głód.
  Już wkrótce się przekonasz, że to najprostszy i najskuteczniej wspierający zdrowie program, zrzucania zbędnych kilogramów, jaki kiedykolwiek stosowałeś.

  To dieta idealna dla Ciebie!

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ