S.O.S. Schudnij Omijając Sport. Program przyspieszający przemianę materii

Opisywana w książce wiedza opiera się na wieloletnim doświadczeniu Hindusów, Azteków i wielu innych mędrców. Pozwala ona na zawsze pożegnać się z nadwagą i pomarańczową skórką, zwaną cellulitem. Dzięki niej samodzielnie przygotujesz nie tylko lecznicze pokarmy, ale i kosmetyki. Zapomnij o dietach – pamiętaj o zdrowiu!

  • ISBN: 978-83-65404-72-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 268;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;

Szybsza przemiana materii – lepszy efekt

Wszyscy wiemy, że zagrażają nam choroby cywilizacyjne takie jak otyłość, a co za tym idzie cukrzyca, nadciśnienie i wiele innych dolegliwości, a mimo tego nie potrafimy zmobilizować się do zadbania o swoje ciała. Wynika to z faktu, że brakuje nam czasu i energii na zapewnienie sobie odpowiedniej dawki ruchu. Tymczasem, jak udowadnia ta książka, możemy bez wysiłku zrzucić nadprogramowe kilogramy. Wystarczy, że przyspieszymy swoją przemianę materii. Jak to zrobić? Okazuje się, że możemy uniknąć męczących ćwiczeń na siłowni. Wystarczy, że w miarę możliwości będziemy korzystać z aktywności fizycznej, która nie tyle nas zmęczy, co pozwoli dotlenić organizm, a nasze narządy zmusi do szybszej pracy. Możemy wsiąść na rower, wyjdźmy na spacer z psem bądź do parku. Lepsze samopoczucie gwarantowane!

Bye, bye cellulite!

Pomogą Tobie w tym porady pewnego lekarza z Malezji, który zdradził swoje sekrety Autorce. Jego ogromna wiedza opiera się na wieloletnim doświadczeniu Hindusów, Azteków i wielu innych mędrców. Najważniejsze jednak, że pozwala ona na zawsze pożegnać się z nadwagą i pomarańczową skórką, zwaną cellulitem! Wystarczy codziennie stosować się do prostych rad, aby już po kilku dniach poczuć różnicę. Sekret tkwi w stopniowym oczyszczaniu Twego organizmu z toksyn i wprowadzaniu w swoją dietę produktów pochodzenia naturalnego.

Leki? Dziękuję, wolę papaję i cynamon

Teraz i Ty możesz uwolnić się od lekarstw, pożegnać cukrzycę i wspomóc funkcjonowanie mózgu. Poznasz rolę wątroby w procesie odchudzania i korzyści płynące ze stosowania produktów z kokosa, w szczególności oleju kokosowego, który stał się prawdziwym numerem 1 na liście naturalnych specyfików. Z powodzeniem zastąpi zwykły olej do smażenia i zostanie doceniony nie tylko w kuchni, ale i kosmetologii. Warto wymienić także wodę kokosową, mleko kokosowe oraz olej palmowy. Będziesz w stanie wykorzystać najskuteczniejsze, łatwo dostępne produkty o działaniu antyoksydacyjnym. Zrozumiesz, w czym nam mogą pomóc papaja, cynamon, herbata Matcha, nasiona chia, komosa ryżowa czy amarantus. Chlorofil stanie się Twoim cennym sprzymierzeńcem w walce z tkanką tłuszczową, a witamina K zapewni niezawodną ochronę tętnic. Poznasz także całą prawdę o jajkach i cholesterolu, jak również siedmiodniowy plan odtruwania organizmu. Samodzielnie przygotujesz nie tylko lecznicze pokarmy, ale i kosmetyki. To będzie prawdziwa uczta nie tylko dla ciała, ale i duszy!

Zapomnij o dietach – pamiętaj o zdrowiu!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ