Turbozdrowie w 14 dni

Energetyczne doładowanie Twojego ciała i szybka utrata wagi

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-64278-82-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 336;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Dieta odchudzająca – dowiedz się, jak przeprowadzić ją z sukcesem!

  Pewnie znasz to… Nie akceptujesz swojej sylwetki i marzysz o pozbyciu się zbędnych kilogramów. Kolejna cudowna dieta odchudzająca jest na wyciągnięcie ręki. Na początku jesteś zmotywowany, stosujesz się do wskazówek. Twój wygląd poprawia się, podobnie jak stan zdrowia. Ale potem wracasz do złych nawyków. W efekcie dieta nie przynosi oczekiwanych skutków. Jednak możesz to zmienić, a pomoże Ci w tym książka Jasona Vale’a. Dzięki niej dowiesz się, jak skutecznie zmotywować się do diety odchudzającej i aktywności fizycznej. Nauczysz się odpowiednio myśleć i w pełni wykorzystywać swój potencjał życiowy.

  14-dniowy skuteczny program odchudzający

  Jak szybko schudnąć? Każda dieta zwykle zaczyna się od tego właśnie pytania. Okazuje się, że w praktyce jedyną przeszkodą są wyłącznie… wymówki. Dlatego na początku powinieneś odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie i dobre samopoczucie. Szybko okaże się, że po prostu nie stać Cię dłużej na zaniedbanie zdrowia. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś skorzystał z 14-dniowego programu, który gwarantuje zrzucenie od 3 do 6 kilogramów w ciągu 2 tygodni. Dzięki niemu Twoje ciało nabierze wymarzonych kształtów, poprawi się wygląd skóry oraz włosów. Będziesz miał więcej energii, a Twoje nastawienie do jedzenia i ćwiczeń zmieni się diametralnie.

  Co jeść i jak ćwiczyć, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów

  Zaprezentowana w książce dieta odchudzająca ma proste i klarowne zasady. Żadna z nich nie powinna Ci sprawić większego kłopotu. Dokładnie przeżuwaj każdy kęs jedzenia, nie podjadaj między posiłkami, codziennie pij 2 litry wody czy ćwicz 2 razy dziennie – to wybrane z 10 kluczowych reguł, którymi Autor dzieli się w swojej książce. Znajdziesz w niej również wiele praktycznych informacji, które Cię zmotywują do odpowiedniej diety, ćwiczeń fizycznych i regularnej pracy nad sobą. Rzecz jasna, w książce nie mogło zabraknąć przepisów na smaczne i zdrowe potrawy. Wśród nich szczególne miejsce zajmują świeże i naturalne soki. Pomogą Ci one pięknie wyrzeźbić ciało, poprawią stan zdrowia oraz pozytywnie wpłyną na postrzeganie siebie i otaczającego świata.

  Dieta odchudzająca – odkryj nowy wymiar motywacji!

  Zdrowe odżywianie to klucz do pozbycia się zbędnych kilogramów. Ale nie będzie to możliwe bez zmian w myśleniu. Dopiero one pozwolą Ci w pełni przeżywać swoje życie, a nie tylko wegetować. Łącząc dietę odchudzającą z odpowiednią motywacją i zmianą nastawienia do życia, uzyskasz to co najwartościowsze, czyli harmonię wewnętrzną i pełnię szczęścia.

  Koniec wymówek, początek zmian.

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ