System Norbekova w praktyce

Energetyczna lewatywa czyli triumf cioci Niury z Zapadłej Dziury

   • ISBN: 978-83-65846-13-6;
   • Cena katalogowa: 39.90 zł;
   • Ilość stron: 268;
   • Oprawa: miękka;
   • Format: 14,5 x 20,5 cm;
   • Data ostatniego wydania: 2017;
   • Nr wydania: I;
   Irena Kloskowska
   Magdalena Kuźmiuk
   0
   0

   Klucz do zdrowia tkwi w zmianie nastawienia

   Zanim Autor wypracował system Norbekova, doświadczył w swoim życiu ogromnego bólu i traumy. Lekarze dawali mu trzy miesiące życia. W tym czasie na swojej drodze Mirsakarim Norbekov spotkał uzdrowiciela, który pomógł mu pokonać wszelkie dolegliwości cielesne i umysłowe. Wypróbował na sobie metody, którymi dzieli się teraz z Tobą w tej książce. Dowiesz się z niej przede wszystkim, jak zmienić swoje nastawienie, odzyskać radość i miłość do siebie. Praca nad sobą umożliwi nie tylko powrót do zdrowia, ale również posłuży odkryciu nowych możliwości i zdolności. Dzięki opisanym w systemie Norbekova technikom zdobędziesz nowe bodźce do motywacji i działania, poprawisz pamięć i koncentrację, odzyskasz panowanie nad emocjami.

   Na czym polega system Norbekova?

   Autor korzysta z dawnej wschodniej wiedzy o życiu i zdrowiu człowieka. To holistyczne podejście, które oparte jest na naturalnej zdolności każdego z nas do samouzdrawiania i aktywowania wewnętrznych rezerw organizmu. W systemie Norbekova ważna jest zarówno praca z ciałem, jak i pozbycie się bólu duszy. To w niej – zdaniem Autora – najczęściej spoczywa przyczyna wszystkich fizycznych dolegliwości. W tej publikacji Mirsakarim Norbekov zawarł kompleksowy zestaw ćwiczeń do pracy nad sobą, który pozwala uruchomić system obronny organizmu i wyeliminować nawet najcięższe dolegliwości.

   Światowy fenomen nareszcie w Polsce!

   Autor przez ponad trzydzieści lat tworzył i udoskonalał swoją metodę na terytorium Uzbekistanu i wielu miast Rosji. Założył w Moskwie dynamicznie rozwijający się Instytut Samouzdrawiania. Dziś kursy i seminaria według jego metody odbywają się we wszystkich regionach Federacji Rosyjskiej, Anglii, Niemczech, Francji, Bułgarii, Czechach, Grecji, Turcji, Izraela, Egiptu, Tunezji, USA i Kanady, Meksyku, Indii, Argentyny, Australii i Nowej Zelandii oraz w wielu innych krajach. Czy wiesz, że już ponad 2 miliony ludzi odzyskało zdrowie dzięki metodzie Norbekova. Możesz do nich dołączyć!

   Poznasz techniki, które uzdrowią i odmłodzą Twoje ciało takie jak:

   – oddychanie obrazowe,
   – wpływanie na punkty biologicznie aktywne,
   – trening myślenia obrazami,
   – wywoływanie kluczowych energii – ciepła, kłucia i chłodu,
   – trening kokonu energetycznego,
   – trening emocji,
   – masaż ginekologiczny i urologiczny.

   Dodatkowym autem publikacji jest prosty język i wyjątkowy dowcip, jakiego nie zabraknie na kartach tej książki. Autor ma dar pisania o poważnych rzeczach we wciągający sposób. Tę książkę czyta się jak najlepszą powieść.

   Ta energia odmieni Twoje życie

      

     Patroni:

     ZAPISZ SIĘ