Intuicyjny sposób na odżywianie. Jak zrozumieć potrzeby organizmu, odzyskać wymarzoną wagę i cieszyć się wolnością dietetyczną
  • ISBN: 978-83-8168-583-2;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 236;
  • Oprawa: miękka;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Jak szybko schudnąć i osiągnąć idealną wagę?

Jakbyś się czuł, gdybyś nie musiał już myśleć o swoim sposobie odżywiania i wymarzonej figurze? Gdybyś całkiem swobodnie i bez wyrzutów sumienia mógł delektować się lodami z bitą śmietaną, osiągając i utrzymując przy tym wagę, z którą czujesz się dobrze? Jeśli teraz pojawi się u Ciebie myśl – To byłoby moim marzeniem – ale jak miałoby to wyglądać, to z pewnością ta książka jest dla Ciebie. Wskaże Ci ona drogę, jak zdrowo się odżywiać bez poczucia presji i jak szybko schudnąć oraz osiągnąć naturalną masę ciała, z którą będziesz dobrze się czuć. Będzie to waga, którą z łatwością utrzymasz na dłużej, bez stosowania specjalnych diet.

Jak uniknąć jedzenia pod wpływem emocji – kompulsywne objadanie się

Główną przyczyna tego, że sięgasz często sięgasz po jedzenie lub głodzisz się są Twoje emocje. Płacisz za to później napadami wilczego apetytu. Na początku, po lekturze tej książki, będzie Ci ciężko słuchać głosu swojego ciała i rozpoznanie prawdziwego uczucia fizycznego głodu. Zacznij od ćwiczeń dotyczących akceptacji siebie i właściwego obchodzenia się z emocjami, opisanych w tej książce. Pomogą Ci one w uwolnieniu się od jedzenia pod wpływem emocji i w nawiązaniu kontaktu z Twoimi własnymi uczuciami. Skończysz z kompulsywnym objadaniem się i okiełznasz swoje emocje.

Czy Twoje samopoczucie ma wpływ na Twoją wagę?

Waga, z którą będziesz czuł się dobrze, zawiera ważny element – Twoje samopoczucie. Oznacza to, że nie tylko układ trawienny ale również i stan ducha ma wpływ na Twoją wagę. Z tej książki nauczysz się szanować siebie i na nowo pokochasz swoje ciało. W końcu zawrzesz z nim pokój i zakończyć nieustanną walkę. Jest to warunek osiągnięcia Twojej właściwej wagi. Dzięki opisanym w tym poradniku metodom intuicyjnego odżywiania się i treningu mentalnego możesz osiągnąć masę ciała optymalną dla Twojego organizmu. W przypadku takiej wagi masz do czynienia z właściwymi proporcjami tłuszczu, mięśni i wody, aby przemiana materii mogła przebiegać prawidłowo. Badania pokazują, że ludzie odżywiający się w sposób intuicyjny, mają niższe BMI i czują się lepiej niż inni. Wreszcie zapomnisz o odchudzaniu i dietach.

Odżywiaj się intuicyjnie i ciesz się idealną sylwetką

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ