Koniec problemów z tarczycą. Wyeliminuj zmęczenie, nadwagę i brak energii dietą Paleo

Jeśli hormony tarczycy nie pracują prawidłowo, może to prowadzić do nadwagi i problemów związanych z tarczycą takich jak niedoczynność, nadczynność, Hashimoto i problemy z odwrotną trójjodotyroniną. Poznaj dietę, która przywraca równowagę hormonalną.

  • ISBN: 978-83-8168-047-9;
  • Cena katalogowa: 89.90 zł;
  • Ilość stron: 400;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;

Epidemia chorób tarczycy

Około 200 milionów osób na całym świecie cierpi z powodu jakiejś postaci choroby tarczycy, a 60% z nich nie zostało zdiagnozowanych oraz jest nieświadomych swojego schorzenia. Niezdiagnozowana niedoczynność może narazić pacjentów na zagrożenia związane z poważnymi chorobami, takimi jak choroby sercowo-naczyniowe, nadciśnienie, depresja, osteoporoza, cukrzyca, niepłodność oraz choroby układu rodnego, hormonalne i inne.

Możesz mieć problemy z tarczycą, jeśli:

– stale przybierasz na wadze, nie możesz zrzucić zbędnych kilogramów,
– masz mało energii, nawet jeśli dużo śpisz,
– nie myślisz jasno, masz depresję, brak ci motywacji,
– cały czas masz zimne dłonie, stopy, nawet przy upałach,
– masz problemy z menstruacją, układem płciowym lub obniżony popęd seksualny.

Choroby tarczycy to nie tylko niedoczynność

Do najczęstszych chorób tarczycy należy niedoczynność, nadczynność, choroba Hashimoto i problemy z odwrotną trójjodotyroniną. Dzięki tej książce poznasz szczegółowy plan wyleczenia tych dolegliwości. Jeśli teraz czujesz się przytłoczony, zagubiony i przestraszony, tutaj odkryjesz drogę prowadzącą do odzyskania zdrowia. Dowiesz się, jak działa ten ważny gruczoł i dlaczego może pracować nieprawidłowo. Poznasz typowe objawy i sposób prawidłowego diagnozowania problemów z tarczycą. Zapoznasz się ze stosowanymi suplementami i możliwościami terapii hormonami wraz ze sposobami dawkowania.

Dieta Paleo skuteczna w walce z chorobami tarczycy i nie tylko…

Dowiesz się, jak dieta Paleo i odpowiednie ćwiczenia wpływają na stan zdrowia oraz optymalizację hormonów tarczycy i powrót do prawidłowej wagi. Poznasz rolę nadnerczy, które mają ogromne znaczenie w zachowaniu zdrowia. Odkryjesz rozwiązanie problemów z tarczycą w zgodzie z zasadami Paleo.
To doskonały wybór, jeśli chcesz osiągnąć optymalny poziom metabolizmu hormonów tarczycy, czyli w naturalny sposób wyleczyć niedoczynność lub poprawić działanie obecnie stosowanej terapii hormonalnej. Zrozumiesz, że nieleczona niedoczynność może prowadzić do mnóstwa problemów zdrowotnych, w tym depresji, insulinooporności, cukrzycy typu 2, problemów z ciśnieniem krwi, cholesterolem, ginekologicznych, nowotworów, chorób serca, bezpłodności i wielu innych.

Czas przejąć kontrolę nad własnym zdrowiem

Zaledwie kilka tygodni właściwego leczenia sprawi, że rozpoczniesz podróż prowadzącą do dobrego samopoczucia. Autorka korzystała z konsultacji ponad dwudziestu endokrynologów i specjalistów medycyny wewnętrznej oraz lekarzy ogólnych, jednak stan jej zdrowia tylko się pogarszał i nikt nie proponował rozwiązania problemu, ani nawet nie dawał nadziei. Wyczerpana i zdesperowana wreszcie przejęła kontrolę nad swoim życiem i samodzielnie wygrała z dwoma poważnym atakami niedoczynności. Wyzwoliła się z otyłości, braku jasności myślenia oraz zmęczenia i stała się wysportowana, skoncentrowana i pełna życia!

Dieta, która przywraca równowagę hormonalną

Ta książka ma potencjał, aby pomóc milionom pacjentów z chorobami tarczycy, aby mogli się wyleczyć i uniknąć pułapek nieprawidłowego leczenia.
– Mark Sisson, autor bestsellera Przeprogramuj swoje geny

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ