Nowoczesna medycyna molekularna. Zdrowie pochodzi z Twojego wnętrza

  Medycyna molekularna opiera się na uzupełnieniu niedoborów w organizmie. Dzięki tej książce dowiesz się czego potrzebuje Twoje ciało i jak w naturalny sposób, bez tabletek, odzyskać zdrowie. Poznasz program oparty na odżywianiu, ruchu oraz mentalnym treningu „przeciwzmartwieniowym”. Zdrowie jest już w Tobie. Pora je wydobyć!

  • ISBN: 978-83-65846-59-4;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;

  Nowa droga ku uzdrowieniu

  W tej książce Autor wywraca całą medycynę do góry nogami. Opisana przez niego nowa sztuka uzdrawiania jest oparta na zaawansowanej technologii nauk przyrodniczych i najnowszych osiągnięciach medycyny molekularnej. Ważne jest to, że nie ma on na celu jedynie utrzymania zdrowia. Chce dawać radość życia, energię i szczęście.

  Czym jest medycyna molekularna?

  Ma ona na celu ustanowienie zdrowej współpracy cząsteczek organizmu. Opiera się na genomie, a nie na tabletkach. Geny mogą zagwarantować nam zdrowie, o ile będziemy kierować nimi w odpowiedni sposób za pośrednictwem właściwego odżywiania, ruchu oraz programu „przeciwzmartwieniowego” dla naszych myśli. Te 3 filary wystarczą, by zniknęła cukrzyca, mimo że według przekonań klinik uniwersyteckich nie jest to możliwe. Złamane kości śródręcza leczą się w ciągu kilku dni. Syndrom wypalenia znika, demencja cofa się i ubywają zbędne kilogramy. Wycisza się nawet zespół jelita drażliwego.

  Podróż do wnętrza Twojego organizmu

  Autor tej książki zainspirował już dziesiątki tysięcy ludzi, pomagając im w osiągnięciu nowego, zdrowego życia. Udowadnia on, że ludzkim organizmie DNA odpowiada dosłownie za wszystko. To ono jest w stanie zmontować wszelkie komórki i narządy, utrzymywać w gotowości układ odpornościowy, powodować wzrost włosów i gojenie się ran. Logiczne, że może to robić tylko wtedy, gdy ma do dyspozycji odpowiednie elementy. W ludzkim organizmie istnieje 47 substancji niezbędnych do życia: witamin, minerałów, mikroelementów, protein, tłuszczów. Tyle, że nie zawsze są one obecne we właściwej ilości.

  Kiedy brakuje kluczowych związków

  Praktycznie wszystkim ludziom brakuje obecnie wielu kluczowych dla zdrowia związków. Dobrym przykładem jest witamina D, ponieważ ludzie w naszym klimacie nie widzą wystarczającej ilości słońca, a gdy to przygrzewa, smarują się grubymi warstwami kremów z filtrem. Wiele osób ma również niedobór selenu, ponieważ rolniczo zużyte gleby praktycznie nie zawierają tego pierwiastka. Tymczasem to właśnie selen chroni przed rakiem. Brakuje nam także protein chroniących przed depresją i wspierających naukę. Kolejnymi brakującymi związkami są lit czy testosteron, a lista ta mogłaby się jeszcze bardzo dłużyć. Dzięki tej książce dowiesz się…

  …czego potrzebuje Twój organizm?

  Kiedy brakuje pewnych substancji, nie widzimy tego od razu, ponieważ organizm próbuje sam sobie pomóc. Stara się radzić sobie najlepiej jak może z tym, co ma do dyspozycji. Oczywiście zmienia to funkcjonalność, cała konstrukcja staje się niestabilna i nie pasuje idealnie do pozostałych elementów – i w ten sposób cząsteczka nie może prawidłowo wykonywać swoich zadań. Ta publikacja sprawi, że ten problem może należeć do przeszłości.

  Uzupełnij niedobory zanim będzie za późno

  Niedobory na dłuższą metę mogą objawiać się w postaci wysypki, ponieważ brakuje substancji potrzebnych komórkom skóry, czy zaparcia spowodowane brakami komponentów enzymów trawiennych. Może wystąpić również miażdżyca, ponieważ enzymy usuwające homocysteinę nie działają prawidłowo. A to zaledwie początek długiej listy zawierającej praktycznie wszystkie choroby. Medycyna molekularna: sprawdza, gdzie i jakich substancji brakuje i próbuje ponownie dać je organizmowi, aby ten mógł się samodzielnie uleczyć. Skorzystaj z jej dobrodziejstw i już dziś sięgnij po zdrowie!

  Zdrowie jest już w Tobie. Pora je wydobyć!

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ