Jak pokonać Alzheimera, Parkinsona, SM i inne choroby neurodegeneracyjne

Zapobieganie, leczenie, cofanie skutków

  • ISBN: 978-83-64278-40-2;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 520;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: III;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
30
0

Jak pokonać Alzheimera czy Parkinsona?

Mózg jest w pełni zdolny do prawidłowego funkcjonowania przez całe życie. Demencje i inne choroby mózgu nie są częścią naturalnego procesu starzenia. Dzięki informacjom zawartym w tej książce dowiesz się, jak utrzymać zdolności umysłowe, a nawet odwrócić już zaistniałe procesy degeneracyjne. Przekonasz się, że można pokonać Alzheimera czy Parkinsona. Poznasz naturalne metody leczenia, dzięki którym zapobiegniesz chorobom neurodegeneracyjnym.

Dieta ketogeniczna i ćwiczenia – poznaj naturalne metody leczenia

Dr Bruce Fife, propagator diety ketogenicznej, przedstawia program poparty długoletnimi badaniami medycznymi, który okazał się skuteczny w przywracaniu prawidłowych funkcji umysłowych i dobrego stanu zdrowia. Dowiesz się, jak zapobiec, a nawet odwrócić objawy choroby Alzheimera, Parkinsona, stwardnienia rozsianego (SM), stwardnienia zanikowego bocznego (ALS), padaczki, cukrzycy, udaru mózgu i innych. Autor opisuje przyczyny powstawania tych chorób i udowadnia, że każdą z nich można wyeliminować poprzez odpowiednią profilaktykę. Opracował specjalny program, na podstawie którego możesz już dziś zadbać o przyszłość swoją i bliskich. Składa się on z diety, sposobów na pozbycie się infekcji i bakterii oraz zestawu ćwiczeń. Informacje są użyteczne nie tylko dla tych, którzy cierpią z powodu chorób neurodegeneracyjnych, ale dla każdego, kto chce ich uniknąć.

Olej kokosowy i terapia ketonowa – jak samodzielnie pokonać Alzheimera?

Ketony mają potężny leczniczy wpływ na mózg, normalizując jego działanie i wprowadzając homeostazę. Terapia ketonami jest od ponad 90 lat z sukcesem wykorzystywana w leczeniu epilepsji. Niewątpliwie to jedyne znane lekarstwo, które rzeczywiście może wyleczyć z epilepsji. Olej kokosowy może przynieść korzyści każdemu cierpiącemu na zaburzenia neurologiczne. Dzieje się tak dlatego, że ketony, które wytwarza dostarczają energię do mózgu i stymulują jego leczenie oraz naprawę. Dzięki temu poradnikowi odkryjesz znaczenie terapii ketonowej dla zdrowia mózgu i dowiesz się jak pokonać Alzheimera. Poznasz też przepisy diety ketogenicznej, które poprawiają pracę mózgu. Zaprezentowane dania nie tylko świetnie smakują, ale również będą łatwe do samodzielnego przygotowania.

Profesjonaliści polecają tę książkę

Książka Jak pokonać Alzheimera… dra Bruce’a Fife’a jest lekturą obowiązkową dla każdego, kogo dotyczy choroba Alzheimera. Kompleksowo analizuje czynniki, które są przyczyną aktualnej epidemii Alzheimera oraz wyjaśnia jak zmiany w diecie i spożywanie oleju kokosowego mogą zasadniczo zmienić bieg tej choroby.
lek. med. Edmond Devroey, The Longevity Institute,
www.longevinst.org

Zachowaj młody umysł przez całe życie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ