Jak pokonać Alzheimera, Parkinsona, SM i inne choroby neurodegeneracyjne

Zapobieganie, leczenie, cofanie skutków

  • ISBN: 978-83-64278-40-2;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 520;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: III;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
30
0

Choroby neurodegeneracyjne – rodzaje

Mózg jest w pełni zdolny do prawidłowego funkcjonowania przez całe życie. Demencje i inne choroby mózgu nie są częścią naturalnego procesu starzenia. Tymczasem ponad 35 milionów ludzi na świecie cierpi na choroby neurodegeneracyjne. Co roku diagnozuje się kolejne 4,6 miliona przypadków. Najbardziej rozpowszechnioną formą demencji jest choroba Alzheimera. Cechują ją takie zaburzenia jak osłabienie funkcji poznawczych, pamięci, zdolności rozumowania czy planowania. Za nim jest choroba Parkinsona. Choroba neurodegeneracyjna to także stwardnienie zanikowe boczne (SM). Kolejne miliony ludzi cierpią na pląsawicę Huntingtona i inne schorzenia. Ta książka pozwala spojrzeć na opisany problem z optymizmem. Rozwiązaniem niekoniecznie muszą być nowe leki. Autor przytacza najnowsze badania i radzi, jak utrzymać zdolności umysłowe. I co zrobić, by odwrócić już zaistniałe procesy degeneracyjne. Przekonasz się, że można pokonać alzheimera czy parkinsona. Tutaj poznasz też źródła zaburzeń. A także naturalne metody leczenia, dzięki którym zapobiegniesz chorobom neurodegeneracyjnym mózgu.

Dieta ketogeniczna i ćwiczenia – poznaj naturalne metody leczenia

Dr Bruce Fife to znany propagator diety ketogenicznej. Opisuje program poparty długoletnimi badaniami medycznymi, który skutecznie przywraca prawidłowe funkcje umysłowe i dobry stan zdrowia. Autor wyjaśnia, jak powstają choroby neurodegeneracyjne. Udowadnia też, że każdą z nich można wyeliminować poprzez odpowiednią profilaktykę. Opracował specjalny program, na podstawie którego możesz już dziś zadbać o przyszłość swoją i bliskich. Składa się on z diety, sposobów na pozbycie się infekcji i bakterii oraz zestawu ćwiczeń. Badania pokazują wyraźnie, że aktywność fizyczna jest skuteczniejsza niż jakiekolwiek leki w takim przypadku jak choroba Alzheimera.  Dzięki tej książce przekonasz się, że choroba Alzheimera czy choroba Parkinsona to nie wyrok. Warto pamiętać, im wcześniej objawy zostaną zauważone a problem wykryty, tym skuteczniejsze leczenie. Tutaj przeczytasz, czym objawiają się zaburzenia mózgu wywołane przez choroby neurodegeneracyjne.

Olej kokosowy i terapia ketonowa – jak samodzielnie pokonać choroby neurodegeneracyjne?

Badania pokazują jasno: ketony powstrzymują neurodegenerację i mają zdolność przywracania utraconych funkcji. W efekcie mają potężny leczniczy wpływ na mózg. Czym są ketony? To związki chemiczne, które powstają w wyniku trawienia tłuszczów. Terapia ketonami jest od ponad 90 lat z sukcesem wykorzystywana w leczeniu epilepsji. Niewątpliwie to jedyne znane lekarstwo, które rzeczywiście może wyleczyć z tego schorzenia. Dr Fife udowadnia, że lecznicze działanie ma olej kokosowy. Może on przynieść korzyści każdemu cierpiącemu na parkinsona czy inne zaburzenia neurologiczne. Dzięki temu poradnikowi odkryjesz znaczenie terapii ketonowej dla zdrowia mózgu. Dowiesz się, jak pokonać takie zaburzenia jak choroba Alzheimera. W książce znajdziesz też przepisy diety ketogenicznej, które wspomogą pracę mózgu. Zaprezentowane dania świetnie smakują, z łatwością przygotujesz je samodzielnie.

Profesjonaliści polecają tę książkę

Książka Jak pokonać Alzheimera… dra Bruce’a Fife’a jest lekturą obowiązkową dla każdego, kogo dotyczy choroba Alzheimera. Kompleksowo analizuje czynniki, które są przyczyną aktualnej epidemii Alzheimera oraz wyjaśnia, jak zmiany w diecie i spożywanie oleju kokosowego mogą zasadniczo zmienić bieg tej choroby – lek. med. Edmond Devroey, The Longevity Institute,
www.longevinst.org

Zachowaj młody umysł przez całe życie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ