Oczyszczanie nerek

Prosty, bezpieczny i skuteczny sposób detoksykacji organizmu

  • ISBN: 978-83-65404-08-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 344;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Świadomy detoks

  Dzięki tej książce zrozumiesz, jak istotne dla stanu Twojego zdrowia są nerki. Nauczysz się rozpoznawać stopień zanieczyszczenia toksynami zarówno tego organu, jak i całego organizmu. Zrozumiesz, skąd napływają do Twojego ciała szkodliwe substancje i w oparciu o tę wiedzę zmodyfikujesz swoje codzienne zwyczaje. Świadomie przygotujesz się do detoksu oraz dowiesz się, co powinieneś robić po jego skutecznym wykonaniu. Lauren Felts, która jest certyfikowanym dietetykiem, prezentuje plan żywieniowy oczyszczający nerki i przepisy na konkretne dania.

  Nerki i ich rola zdrowotna

  Podczas wytwarzania moczu nerki odgrywają rolę jednych z najważniejszych organów detoksykacyjnych organizmu, wydalając około półtora litra moczu dziennie. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbywanie się toksyn i nieczystości, które w przeciwnym wypadku zaszkodziłyby krwi i doprowadziły do dysfunkcji ogólnoustrojowej.

  Objawy niedoczynności lub dysfunkcji nerek:

  – zimne stopy i nogi,
  – silny obrzęk,
  – problemy z pęcherzem moczowym,
  – strachliwość, niepokój, brak poczucia bezpieczeństwa,
  – przewlekłe zmęczenie,
  – niecierpliwość, zniechęcenie,
  – słaby popęd seksualny,
  – rwa kulszowa, ból okolicy lędźwiowej,
  – stan zapalny, bóle mięśniowo-szkieletowe.

  Nerki a słuch

  Gdy myślisz o chorobach takich jak utrata słuchu czy szumy uszne, prawdopodobnie nie kojarzysz ich z nerkami, jednak perspektywa medycyny chińskiej jest w tym względzie inna: przyczyn problemów ze słuchem upatruje się nie w uszach, lecz nerkach. Ciekawe. Prawda?

  Cele zdrowotne oczyszczania nerek

  – podniesienie energii,
  – zapobieganie chorobie nerek i kamicy nerkowej,
  – zapobieganie nawrotom kamicy nerkowej,
  – zdrowie włosów i paznokci,
  – poprawa kondycji uszu, kości, szpiku kostnego i zębów,
  – leczenie bólu pleców w odcinku lędźwiowo-krzyżowym,
  – poprawa płodności/sprawności seksualnej,
  – redukcja wody z masy ciała.

  Co wspólnego ma joga z oczyszczaniem nerek?

  Joga ma dalekosiężny wpływ na nerki, dlatego jest niezwykle pożyteczną terapią w czasie procesu oczyszczania. Absolutnie konieczne jest odstresowanie poprzez korzystanie z oferowanych przez jogę technik oczyszczających umysł, aby nerki mogły sprawnie funkcjonować. Autorka w swojej książce przedstawia sekwencję pozycji ukierunkowanych na nerki. Twoim zadaniem będzie praktykowanie ich przynajmniej raz dziennie w okresie detoksykacji.

  Zioła na nerki – jak oczyścić nerki ziołami?

  Mimo, ze wiele ziół sprzyja zdrowiu nerek, przedstawione w publikacji oczyszczanie nerek korzysta ze znamion kukurydzy i mniszka lekarskiego, których skuteczności dowiodło wiele badań naukowych. Prezentowana w książce detoksykacja trafia wprost w przyczynę Twoich problemów zdrowotnych i występujących objawów. Dzięki niej zmienią się nie tylko Twoje wyniki badań i samopoczucie, ale również styl życia.

  Oczyść nerki, zyskaj zdrowie!

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ