Kompletna samopomoc dla Twoich nerwów

Naucz się relaksować i znów cieszyć życiem przezwyciężając stres i lęk

  • ISBN: 978-83-8168-448-4;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 252;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: III - zmienione;
Natalia Paszko
Mariusz Golak
15
0

Choroby nerwowe – jak możesz je rozpoznać i wyleczyć?

Cierpisz na depresję? Nie możesz się pozbyć obezwładniającego lęku? Łatwo denerwujesz się z powodu drobnostek? A może trapi Cię poczucie winy lub straciłeś wiarę w siebie i własne możliwości? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na jedno z tak postawionych pytań, prawdopodobnie dotknęła Cię choroba nerwowa. Niestety, tego typu dolegliwości stały się znakiem naszych czasów. Zawrotne tempo życia, wielość docierających do nas bodźców, liczne wyzwania, presja zawodowa czy dramatyczne przeżycia osobiste sprawiają, że coraz więcej ludzi musi stawić czoła chorobom nerwowym. Wśród nich możesz znaleźć się Ty, Twoi bliscy lub znajomi. Bo choroby nerwowe nie wybierają. Atakują niezależnie od płci, wieku, statusu zawodowego. Niszczą zarówno umysł, jak i ciało. Są bezwzględne, a przy tym podstępne, bowiem wielokrotnie skutecznie maskują się, udając zmęczenie, chwilowy smutek czy frustrację. Ale nie jesteś wobec nich bezbronny! Możesz skutecznie zwalczyć objawy chorób nerwowych. Co więcej, zrobisz to sam. Jak? Autorka książki odkrywa przed Tobą sekrety chorób nerwowych. Opisuje ich przyczyny i przebieg, analizuje oddziaływanie na organizm, wreszcie – przedstawia sprawdzoną na tysiącach pacjentów metodę leczenia.

Cztery proste kroki do wyzdrowienia – skutecznie poradzisz sobie z chorobą nerwową!

Tylko rozumiejąc objawy chorób nerwowych i świadomie na nie reagując, uwolnisz się od cierpienia. Uzdrowienie leży w miejscach i doświadczeniach, których się boisz – pisze Autorka. Choć choroby nerwowe mogą przybierać najróżniejsze postacie, walka z nimi zawsze opiera się na czterech prostych zasadach. Są to: stawianie czoła, akceptowanie, dryfowanie oraz zezwalanie na upływ czasu. W kolejnych rozdziałach dowiesz się, jak stosować tę metodę, by osiągnąć optymalne efekty w przypadku konkretnych dolegliwości. Przy tym Autorka wielokrotnie powołuje się na historie pacjentów i zastosowane sposoby leczenia. Jej bogata praktyka medyczna i doświadczenie kliniczne potwierdzają skuteczność opracowanej przez nią metody radzenia sobie z chorobami nerwowymi.

Nie jesteś bezbronny wobec swoich lęków!

Każdego może dotknąć załamanie nerwowe. Jedni poddadzą się mu łatwiej, inni będą bardziej odporni. Niezależnie od tego, jak ostry przebieg ma załamanie, jego podstawową przyczyną jest lęk. Lęk, któremu zaczyna towarzyszyć coraz więcej fizycznych objawów. Nękany nimi pacjent podejmuje walkę. Bez świadomości przyczyn i charakteru choroby nerwowej skazany jesteś na porażkę. Dzięki tej książce zyskasz skuteczny oręż w walce z chorobami nerwowymi. Odzyskasz spokój umysłu i przywrócisz harmonię swojemu ciału! Znowu będziesz w stanie stawić czoła swojej codzienności!

Czas ukoić swoje nerwy

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ