Aktywny zeolit – klinoptylolit. Od boreliozy po choroby autoimmunologiczne
  • ISBN: 978-83-65404-41-1;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Leczenie klinoptylolitem daje doskonałe efekty! Znasz ten minerał?

Pewnie słyszałeś o prozdrowotnych właściwościach wielu minerałów. Ale czy znane jest Ci leczenie klinoptylolitem? Pod tą trudną do wymówienia nazwą kryje się wulkaniczny minerał z grupy zeolitów, dostępny w prawie 200 złożach o znacznych rozmiarach, rozsianych po całym świecie. Znajduje on szerokie zastosowanie w medycynie alternatywnej. Co więcej, często sprawdza się w przypadku chorób i dolegliwości, w których niewiele do tej pory było możliwych terapii. Dzięki tej książce zdobędziesz wszechstronną wiedzę na temat leczenia klinoptylolitem. Poznasz właściwości tego minerału, jego zastosowanie medyczne oraz zalecane dawkowanie. Możesz również prześledzić wybrane przypadki kliniczne, w których osiągnięto dobre efekty, podając właśnie klinoptylolit. Wśród nich znajdziesz choćby choroby autoimmunologiczne, nowotwory, zaburzenia krążenia, stany depresyjne, a nawet boreliozę.

Leczenie klinoptylolitem – w książce znajdziesz dowody jego skuteczności

Autor książki dużo miejsca poświęca historii pacjentów, którym pomogło leczenie klinoptylolitem W ten sposób dowiesz się, że ma on działanie odtruwające i oczyszczające. Wpływa na procesy immunologiczne i enzymatyczne. Coraz częściej jest wykorzystywany przy różnego rodzaju nowotworach, ponieważ łagodzi skutki uboczne chemioterapii. Posiada też zdolność absorpcji metali ciężkich, toksyn, szkodliwego promieniowania oraz wolnych rodników. Usuwa zatem z organizmu elementy, które stanowią największe zagrożenie dla Twojego zdrowia. W książce znajdziesz nie tylko informacje na temat chorób, które możesz leczyć klinoptylolitem, ale też precyzyjnie opisane zasady dotyczące jego dawkowania. Dzięki temu będziesz doskonale wiedział, jak postępować w przypadku chorób i dolegliwości, z którymi się zmagasz.

Klinoptylolit – minerał o wielu właściwościach leczniczych

Nieustannie pojawiają się nowe badania poszerzające zakres stosowania klinoptylolitu i potwierdzające jego skuteczność. Równocześnie rośnie liczba specjalistów medycyny alternatywnej odkrywających klinoptylolit jako wartościowe uzupełnienie prowadzonych przez nich terapii. Dodatkowo w trakcie badań okazało się, że może być on doskonałym nośnikiem dla innych substancji używanych w trakcie leczenia. Pomaga to z jednej strony zmniejszyć dawkę stosowanych preparatów leczniczych, zaś z drugiej – wzmocnić ich działanie. Tym samym wzbogaca wiele kuracji. Dzięki temu odkryjesz dla siebie moc terapii naturalnych!

Jeden minerał na wiele dolegliwości.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ