Pasożyty – prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie

  • ISBN: 978-83-65404-14-5;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: III;
  Mariusz Warda
  Magdalena Kuźmiuk
  0
  0

  Jak zdiagnozować prawdziwą przyczynę chorób chronicznych i leczyć z pasożytów?

  Czy wiesz, że aż 90 proc. osób korzystających z medycyny naturalnej wcześniej leczyło się konwencjonalnymi metodami? Dowodzi to nieskuteczności standardowych sposobów w przypadku diagnozowania i leczenia wielu schorzeń. Dotyczy to zwłaszcza chorób chronicznych. W praktyce okazuje się, że prawdziwą przyczyną wielu z nich są pasożyty. Z książki dowiesz się, jak pasożyty wpływają na stan Twojego zdrowia oraz jak diagnozować ich obecność w organizmie. Jednocześnie poznasz skuteczne metody leczenia pasożytów, z których wiele możesz stosować samodzielnie. Autor książki pokazuje, jak należy postępować w sytuacji, gdy diagnoza jest trudna, a dotychczas przyjmowane leki nie działają skutecznie.

  Rośnie liczba ludzi zakażonych pasożytami!

  Według danych WHO, liczba ludzi zarażonych glistą wyniosła w 1995 roku aż 1,2 mld. Podobne dane dotyczyły choćby osób, u których stwierdzono obecność owsików. Jak widać, problem dotyka znaczną część ludzkiej populacji, a statystyki tego typu stale rosną. W bezpośredni sposób przekłada się to na coraz wyższe wskaźniki dotyczące zachorowalności na choroby chroniczne. Dlatego pojawia się konieczność nowej diagnostyki i leczenia takich schorzeń z uwzględnieniem obecności i wpływu pasożytów.

  Chcesz poradzić sobie z problemem? Samodzielne leczenie pasożytów nie jest trudne!

  Usunięcie pasożytów z organizmu nie musi wiązać się z koniecznością wizyty w gabinecie lekarskim. Możesz to zrobić samodzielnie. Autor książki opisuje bowiem sposoby wspierania układu immunologicznego, a także skuteczny program oczyszczający, który stanowi podstawę kuracji przeciwpasożytnicznej. Dużo miejsca poświęca również czynnościom wspierającym samodzielne leczenie chorób, których przyczyną są pasożyty. Wyjaśnia przy tym związki między chorobami a obecnością w organizmie pasożytów, problemy diagnostyczne, a także blokady pojawiające się w trakcie terapii.

  Odkrył prawdziwe przyczyny chorób chronicznych i skutecznie leczy z pasożytów

  Autor książki od ponad trzech dekad z powodzeniem prowadzi w Monachium praktykę terapeutyczną. Skutecznie leczy infekcje pasożytniczne i choroby grzybiczne. Już w młodości miał kontakt z nauką mnichów z południowego Shaolinu, taoistyczną metodą terapii ruchowej Tai Chi Chuan oraz chińską filozofią wraz z jej holistycznym podejściem do człowieka. W swojej przełomowej książce udowadnia, że prawdziwą przyczyną wielu chorób chronicznych są pasożyty, a problem jest bardziej powszechny niż wydaje się większości lekarzy.

  Wyeliminuj przyczynę wielu chorób.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ