Olej magnezowy

Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności

Tytuł oryginału: Magnesiumöl
  • ISBN: 978-83-65404-32-9;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Olejek magnezowy – najskuteczniejsza forma przyswajania magnezu

Bez wątpienia magnez bierze udział w przebiegu wszystkich procesów zachodzących w całym organizmie i jest kluczem do zdrowia. Na co pomaga magnez? Ten minerał może skutecznie pomóc, gdy chcesz mieć więcej siły, energii, witalności, a także dobre samopoczucie. Pomaga też zachować silne mięśnie i zdrowe kości, korzystnie wpływa na cały układ krążenia, ponieważ zapobiega udarom i chroni serce. Czy wiesz, że magnez pozwala złagodzić powszechne dolegliwości i objawy związane z chorobami autoimmunologicznymi czy zaburzeniami hormonalnymi? Czy wystarczy łyknąć tabletkę z magnezem? Otóż nie! Okazuje się, że najbardziej przyswajalną formą magnezu jest… olejek magnezowy!

Terapie magnezem na wiele dolegliwości

Olejek magnezowy, na przykład podczas kojącej magnezowej kąpieli leczniczej, przenika przez skórę, bezpośrednio docierając do tych części organizmu, które w danym momencie potrzebują go najbardziej. I dzięki temu jest w stanie szybciej uporać się z wieloma dolegliwościami i chorobami. Ten wszechstronny preparat wzmacniający organizm stanowi również wyjątkowo efektywny środek odmładzający oraz pielęgnacyjny. Czy wiesz, że olejek magnezowy można stosować również jako skuteczny sposób na stres? W książce znajdziesz przepisy nie tylko na kąpiele relaksacyjne, ale też lecznicze, które pozwolą ci przyswoić solidne dawki tego pierwiastka!

Czy można samodzielnie przygotować olejek magnezowy?

Pewnie chcesz wiedzieć, czy można samodzielnie przygotować olej magnezowy? Oczywiście! Autorka tej praktycznej książki podaje sprawdzony przepis na przygotowanie oleju oraz szczegółowo opisuje jego zastosowanie i dawkowanie w wielu dolegliwościach. To kompendium wiedzy o magnezie i o tym, na co pomaga magnez. Dowiesz się, jak chronić swoje serce i naczynia krwionośne oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia zawału czy udaru. Jak widzisz, olej magnezowy pomoże ci kompleksowo zadbać o twój układ krążenia. Poznaj wszystkie zalety olejku magnezowego!

Olejek magnezowy – nowe panaceum w twojej apteczce

W poradniku znajdziesz również proste sposoby na stres, rozluźnienie mięśni i poprawienie jakości snu. Poznasz metody na wzmocnienie i utrzymanie zdrowych kości, nawet przy złamaniach czy łokciu tenisisty, a nawet wyleczysz lub unikniesz osteoporozy. W prosty sposób zdołasz poprawić pamięć i koncentrację. Z pomocą tego wszechstronnego preparatu wzmacniającego zdrowie i organizm uregulujesz również poziom cholesterolu oraz znajdziesz sposób na zapobieganie cukrzycy, ponieważ magnez pozytywnie wpływa na przebieg produkcji insuliny. Przekonaj się, jak działa olejek magnezowy także w przypadku wystąpienia innych chorób autoimmunologicznych czy zaburzeń hormonalnych. W tej książce znajdziesz gotowe recepty na zdrowie!

Wybierz naturę zamiast tabletek

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ