Rak i witamina C w świetle badań naukowych
Nowotwór to choroba, która w dramatycznym tempie dotyka coraz więcej ludzi na całym świecie. Umiera na nią ponad 8 milionów osób rocznie. Z pewnością znasz kogoś, kto się z nią boryka, jeśli sam jej nie doświadczyłeś. Niestety, w wielu przypadkach medycyna akademicka bywa bezradna w obliczu epidemii nowotworów i wielu chorób autoimmunologicznych. Istnieje jednak sprawdzony sposób, który znacząco może przyspieszyć eliminowanie komórek rakowych i przywrócić zdrowie. To witamina C! Czy rak i witamina C mają związek? Linus Pauling, dwukrotny laureat Nagrody Nobla, naukowiec i autorytet w świecie medycyny, prezentuje w tej książce różne metody leczenie raka. Najważniejszą i najskuteczniejszą z nich jest metoda leczenia raka dużymi dawkami witaminy C, kwasu askorbinowego oraz askorbinianu sodu.
Rak i witamina C – jaka jest jej rola w leczeniu nowotworów i stanów zapalnych w organizmie?
Linus Pauling przez kilka dekad pracował nad wpływem witamin. W szczególności witaminy C na ludzki organizm. Badania wykazały, że prawie wszyscy cierpimy na niedobór witaminy C. A to właśnie ona zabezpiecza nasz organizm przed stanami zapalnymi i chorobami autoimmunologicznymi. Wzmacnia jego naturalne mechanizmy ochronne, głównie układ odpornościowy. W tej rzetelnie opracowanej książce, opartej na badaniach naukowych, znajdziesz bezcenną wiedzę na temat stosowania witaminy C jako terapii wspomagającej leczenie nowotworów. Dowiesz się wszystkiego na temat powstawania i rozwijania się raka. Jakimi metodami jest on powszechnie leczony. A także, jaką rolę w jego pokonywaniu odgrywa witamina C. Cenne będą również dane mówiące o tym, jak chorzy reagowali na wysokie dawki tej substancji. Otrzymasz dodatkowo informacje o lekach chemioterapeutycznych oraz praktyczne porady dotyczące przygotowania się do leczenia.
Witamina C – preparat wzmacniający organizm oraz skuteczna i bezpieczna terapia na raka
Autorzy udowadniają i wyjaśniają trudności oraz ograniczenia, jakie wiążą się z zastosowaniem różnego rodzaju terapii. Zaliczają do nich zabiegi chirurgiczne, chemioterapię, immunoterapię oraz hormonoterapię. Swoje argumenty popierają badaniami klinicznymi oraz opisami przypadków. Przedstawiają naukowe dowody oraz wyniki badań molekularnych przeprowadzonych w czołowych klinikach na całym świecie. Podkreślają, że suplementacja witaminą C – kwasem askorbinowym wspomaga konwencjonalną formą leczenia raka. A także dostarczają dowodów na jej dobroczynne efekty dla zdrowia. Udowadniają, że przyjmowanie wysokich dawek witaminy C przynosi ulgę pacjentom dotkniętym chorobą nowotworową i przyspiesza ich powrót do zdrowia.