Dodatkowe lata

Łatwe ćwiczenia na pełną sprawność ciała i umysłu w każdym wieku

  • ISBN: 978-83-65846-44-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 260;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
1

Czy istnieją sposoby, aby prowadzić długie i zdrowe życie?

Wraz z rozwojem medycyny długość życia człowieka znacząco się zwiększyła. Czy jednak jest ono godne i pozwala cieszyć się każdą przeżywaną chwilą? A może tylko egzystujemy nieustannie atakowani rozmaitymi dolegliwościami pomimo ton jedzonych tabletek? Chorujemy na choroby układu krążenia, depresje i wiele innych. Fakty mówią same za siebie – coraz młodsi ludzie zapadają na liczne choroby, brakuje im motywacji. Standard życia nigdy nie obniżał się w tak szybkim tempie. Jak sprawić, byś mógł poprawić pamięć i w pewnym sensie zahamować starzenie? Co jednak można zrobić i kogo się poradzić? Okazuje się bowiem, że zdrowe życie jest w zasięgu ręki każdego z nas. W publikacji znajdziesz pełny program, który stworzyli cenieni specjaliści. Sprawdź sam i przekonaj się, jakie to proste!

Wyjątkowy projekt dwóch autorytetów, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się zdrowym życiem

Frank Elstner jest dziennikarzem, showmanem i gospodarzem programów telewizyjnych. Miliony widzów podziwiają zarówno jego talent sceniczny, jak i wiedzę. Od kilkudziesięciu lat współpracuje z prezydium Niemieckiego Związku Sportowego. Z kolei profesor Gerd Schnack to chirurg i specjalista w dziedzinie medycyny sportowej. Pracuje w Centrum Medycyny Prewencyjnej w Allensbach i jest honorowym przewodniczącym Niemieckiego Towarzystwa ds. Medycyny Prewencyjnej oraz Zarządzania Prewencyjnego. Tych dwóch ekspertów, dzięki tej książce, przynosi ci nadzieję na długie, a zarazem zdrowe życie. Z pewnością twoja motywacja do działania, wraz z rozwojem osobistym ulegną znacznej poprawie. Ciesz się długowiecznością.

Poznaj sposoby na długowieczność: zahamuj starzenie, zadbaj o swój układ krążenia i pozbądź się depresji

Praktyki opisane w tej książce są świetnym sposobem na długowieczność. Przede wszystkim zawiera świetne sposoby na zadbanie o swój układ krążenia. Codzienny ruch i wdrożenie go do swojego życia w formie rytuału zapewni ci dużo lepsze ukrwienie, co przyczyni się do lepszego samopoczucia i zdrowia ogółem. Dodatkowo zdasz sobie sprawę, że codzienne ćwiczenia to nie tylko świetny sposób na dobre zdrowie, ale i na depresję. Autorzy zwracają również uwagę na szkodliwość ciągłego siedzenia. Jest to bezpośrednio związane ze stylem naszego życia oraz rodzajem pracy, który większość osób wykonuje. Ich porady to nieocenione wsparcie w walce z tym zjawiskiem.

Praktyczne porady, które zapewnią ci zdrowe życie i będą twoim sposobem na stres

Aktywność fizyczna jest istotna w każdym wieku dla człowieka, które są doskonałym sposobem na stres. Poznasz proste, krótkie ćwiczenia do codziennego wykonywania. Będziesz mógł z nich skorzystać dosłownie wszędzie – w domu, pracy, jak i podczas podróży. Zrozumiesz, dlaczego takim zainteresowaniem cieszą się energetyczne przysiady relaksacyjne określane mianem „Stretchingu totalnego”. Będziesz mógł w każdej wolnej chwili samodzielnie pracować z powięziami dzięki joggingowi. Przeprowadzisz medytację nerwu błędnego oraz doznasz głębokiego, regenerującego relaksu poprzez medytację. Dowiesz się, czym jest reguła Hebba i wyrobisz w sobie zdrowe nawyki. A wszystko po to, żeby twoje ciało zachowało pełnię zdrowia w każdym wieku. Ciesz się zdrowym życiem!

Podaruj sobie dodatkowe lata i pełnię zdrowego życia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ