Vademecum naturalnego zdrowia. Najskuteczniejsze metody oczyszczania i uzdrawiania organizmu

Tytuł oryginału: Simple Steps to Total Health
  • ISBN: 978-83-64278-26-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: II;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Zaprogramuj swoje ciało na zdrowie

Mało kto może powiedzieć, że jest w pełni zdrowy. Sądzimy, że dolegliwości, choroby i rozmaite bolączki są nam po prostu pisane. Nic bardziej mylnego. Twoje ciało jest z natury zaprogramowane na bycie zdrowym i pełnym energii witalnej przez cały czas trwania życia, a choroby są wynikiem niewłaściwych nawyków i nieodpowiedniej diety. Choć trudno w to uwierzyć, większość trapiących nas dolegliwości jest wywoływana przez zaburzenia w wątrobie, nerkach, układzie pokarmowym bądź odwodnienie.

Choroby są wynikiem niezdrowych nawyków i niewłaściwej diety

Autorzy tej książki rzucają nowe światło na najpopularniejsze choroby i ukazują, w jaki sposób je sami wywołaliśmy poprzez nieświadome zaburzanie funkcjonowania poszczególnych organów. Jednocześnie zdradzają proste, a zarazem niezwykle skuteczne sposoby oczyszczania ciała, nawadniania go, odżywiania i wprowadzania nawyków sprzyjających zdrowiu.

Poradnik przywracania zdrowia

Dzięki tej publikacji zapobiegniesz schorzeniom układu krążenia, wątroby i innych organów wewnętrznych, płuc, kości, systemu nerwowego oraz narządów zmysłów. Poprawisz także stan swojego zdrowia dzięki zsynchronizowaniu rytmu swojego funkcjonowania z rytmem natury.

Jak zadbać o swoje ciało?

Jest to poradnik dla każdego, kto chce odzyskać zdrowie w sposób w pełni naturalny i pozbawiony jakichkolwiek leków. Jego autorzy korzystają zarówno z najnowszych odkryć medycyny, jak i Ajurwedy. Opisują praktyczne ćwiczenia fizyczne, wyjaśniają cykle biologiczne, moc emocji i reakcje ciała na stres.

Ta książka to Twoja recepta na zdrowie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ